Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 461 • Strona 44 z 47
 • 369 / 83 / 4
@Bravo Ciężko jest coś takiego oszacować nie mając żadnych danych. Nawet osoby które biorą opioidy i benzodiazepiny całymi latami potrafią czasem niedoszacować swojego stanu i przedawkować w takiej sytuacji, więc porady od obcych ludzi w internecie, którzy nic o Tobie nie wiedzą nie powinny być traktowane jako specjalnie wiarygodne.
Ale już pomijając to, przyjmuje się, że stężenie leku jest poniżej poziomu istotnego klinicznie po upływie 4 do 5 czasów półtrwania (half-life oxy to około 3.2 godziny). Dla oxy o natychmiastowym uwalnianiu, przyjętego jednorazowo i doustnie to będzie w przybliżeniu od 13 do 16 godzin (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK554498/ - Hallare J, Gerriets V. Half Life, artykuł na którym oparłem te wyliczenia).
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
 • 164 / 12 / 0
Ludzie jestem nowicjuszem w braniu opio i benzo. Bede miał niedługo clonazolam (rc) i Poltram Combo Forte.
Jak to NAJLEPIEJ połączyć aby osiągnąć fajny stan?
Nie chce bawić się w jakieś wytrącanie tramadolu z tego Poltramu.

Zeżarłem pół clona i po godzinie czy półtorej Poltram Forte 1 tabletke. Jak narazie ziewam max chyba zaraz bedzie kimkoza.
Fatal Error.
 • 155 / 42 / 0
@yakubu86
Uważaj, nie dorzucaj więcej benzo. Klonazolam to potężne RC, mocno wjeżdża na pamięć, miałem na tym niezłe akcje. tramadol możesz dorzucić jakby było za słabo, bo masz podkład z benzo w razie padaczki przy większych dawkach, ale uważaj z tym klonazolamem, zapamiętasz me słowa. Zresztą, pewnie i tak już połowę wpierdoliłeś xD
Nie ma, że za mocno.
 • 164 / 12 / 0
Co za brednie 😅 ja jem pół klona i za godzine już prawie śpie. Nie jestem ćpakiem jak wiekszosć tu że wpieprza benzo kilogramami i cos odwala przy tym do tego. Wczoraj grzecznie poszlem spać po 2 połówce clonazolamu a chwile wczesniej zarzuciłem Poltram ktorego wgl nie poczułem zdaje sie 😶

Zawsze biore 1 czy 2 tablety Clona ze soba blisko a reszta leży gdzieś dalej poza domem w aucie wiec ryzyko jest malutkie że nagle polece jak zombii do auta owalić 10x Clona 🙃
Fatal Error.
 • 18 / 3 / 0
Polecacie miks oxy + klony zakładając średnio-małą tolerke na opio. Kiedy wrzucać jak?
 • 12 / 5 / 0
Dręczy mnie ostatnio taka sprawa, wziąłem pierwszy raz fentanyl 200 ug s.l., do tego 600 mg Tramalu p.o., 40 mg oksykodonu p.o., diazepam 10 mg iv ze szkła. Raczej zerowa tolerka na opio. A, i jeszcze metę wtedy brałem, donosowo, raczej w niedużych dawkach. Wszystko wrzucone w ciągu 4h. O ile w czasie pizdy czułęm się spoko, fent nie poskładał mnie jakoś specjalnie o dziwo, stąd pozostałe rzeczy, tak rano zaczęła się chujnia życia. Zacząłem rzygać tak, jak jeszcze nie rzygałem, torsje żołądka i całego ciała równo co 2h przez nast 24h, zimne poty, gorączka, dreszcze, trzęsawka, tragedia. Nic nie mogłem zjeść ani wypić (nawet łyka wody). Jednocześnie cały czas noddowałem. W sumie mało razy w życiu czułęm się tak źle. Jestem doświadczonym ćpakiem, również w iv chociaż dawno tego nie robiłem, przeżyłem parę razy pirogena, ale nigdy nie wyglądało to w taki sposób. Dochowuję sterylności jak mogę, rolki były ze szkła, wprawdzie przeterminowanego jakieś 5 lat, ale nie powinno to mieć wpływu na apirogenność roztworu. Co sądzi wiara, pirogen czy pierwszy w życiu skręt po jednorazowej dawce?

Dodam że po jakichś 8h takiego stanu zjadłem 25mg naltreksonu, bo myślałem że to od oksykodonu, który często chujowo na mnie działa fizycznie, i nic to nie zmieniło.
 • 4 / / 0
Zarzuciłem dzisiaj 2,5mg klona, potem jakieś 1,5h później 300mg kody (thiocodin) (10 tabletek popite wodą, 5 minut później 10 tabletek też popite wodą), ogólnie wyczytałem że najpierw lepiej zajebać benzo i jak już się fajnie wczyta wziąć opio. Minęła godzina od wzięcia kody i czuję się strasznie senny, jakieś rady na to macie, mam zerową tolerkę na kode i ogolnie opio, na benzo lekką mam bo podjadam czasem klony, jakieś rady na tą ospałość, myślę czy nie iść do sklepu po jakieś 2 browary, co myślicie ?
 • 59 / 6 / 0
czy MIx 150 kodeiny z 3mg alprazolamu I 12mg bromazepamu doprowadzi do depresji układu oddechowego?
najpierw benzo na raz a kodeina po 45 minutach
 • 98 / 24 / 0
@randomname Moim zdaniem nie doprowadzi, jednak jak wiadomo zawsze wszystko zależy od okoliczności tj. waga i chyba przede wszystkim poziom doświadczenia z tymi substancjami. Jeżeli ma to być któreś z kolejnych spożyć tych substancji i nic alarmującego wcześniej nie wystąpiło to zalecam śmiało lecieć z koksem (a w tym wypadku z benzo i kodą %-D )
"Naznaczona blizną haju twarz narkomana"
 • 8 / / 0
ja to polecam oxy 160-240mg + 240-480 kodeiny i 4-8mg klona :) dawki pod mnie napisane jak ktos bez tolerancji to 40mg oxy + 150mg kodeiny i 2mg klona
ODPOWIEDZ
Posty: 461 • Strona 44 z 47
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.