Na pewno jest to lepszy wybór niz Phenibut. Dziala antylękowo również. Ponadto noopept jest skuteczny w tej materii.
Likwiduje stres, działa antylękowo. Stymuluje. Wyczuwalny wyrzut dopaminy.. trochę półnarkotyczny ten środek. Przyjemnie się po nim robi rzeczy.. dodam że to pierwszy nootrop jaki znam, więc nie porównam jego działania do innych.
200mg to bardzo dużo jak na pierwszy raz, ja zaczynalem od 70-80mg. Tolerancja rośnie bardzo szybko i stracisz efekty.
A brałeś kiedyś Modafinil? Bo ciekawi mnie porównanie fenylo i moda - tego pierwszego nie stosowalem chyba od dwóch lat.
25 kwietnia 2023KavonPL pisze: Witam. 200mg zarzucone rano, działa w pełni po godzinie
Likwiduje stres, działa antylękowo. Stymuluje. Wyczuwalny wyrzut dopaminy.. trochę półnarkotyczny ten środek. Przyjemnie się po nim robi rzeczy.. dodam że to pierwszy nootrop jaki znam, więc nie porównam jego działania do innych.
Tak jak Ci kolega powyżej napisał - trochę za duża dawka. Hydrazyd działa trochę silniej niż podstawowa wersja fenylopiracetamu. 100 mg powinno wystarczyć. Można użyć nawet mniej - około 80 mg w jednej dawca na ogół wystarcza. Hydrazyd mniej stymuluje fizycznie niż czysty fenylopiracetam ale psychicznie - właśnie się przekonałeś, że działa wyśmienicie.
Tak,doraźnie albo co drugi dzień czy coś. Musisz obczaić na sobie, jak uniknąć tolerki, bo nootropy działają bardzo indywidualnie.
max 3 w tym noopept i aniracetam, no może max 4. Które polecacie dodać? głównie chodzi o motywacje, pewnosc siebie i werwe
27 kwietnia 2023KavonPL pisze: Modafinilu nie brałem. Tak, był to hydrazyd fenylopiracetamu. Skoro tolerka silnie rośnie to jest to raczej myślę środek doraźny?
Podczas stosowania leczniczego fenylopiracetamu (prawdopodobnie dotyczy to też hydrazydu) tolerancja będzie rosła bardzo powoli. Jeśli ktoś chce zweryfikować ten pogląd, to proponuję przeczytać informacje dla pacjenta tego leku.:
Czas trwania leczenia może wynosić od 2 tygodni do 3 miesięcy. Średni czas trwania leczenia wynosi 30 dni. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć po miesiącu.
https://www.rlsnet.ru/drugs/fenotropil-23448
Z tego co czytałem na zagranicznym forum to pobudza, dobrze działa na napęd i skupienie. Jak na was działa?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/7ae13be5-db05-4b9b-b80d-d05872962485/fec.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250607%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250607T185202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=60e5075f35f6a5c789ccba84eb15575bf8c32510d492b6182ed5cc16321ca964)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/forestgumprunin.jpg)
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana
Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zelkonopie.jpg)
Konopie w żelkach. Wszczęto dochodzenie
W Holandii w żelkach Haribo o smaku coli stwierdzono obecność konopi indyjskich. Kilka osób, w tym dzieci, zgłosiło dolegliwości po ich spożyciu. Sprawę bada holenderski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kierowcyhiszpanscy.jpg)
Hiszpania: obowiązkowe testy na alkohol i narkotyki dla kierowców zawodowych?
Hiszpańska scena polityczna podzieliła się wokół nowej propozycji Partii Ludowej (Partido Popular), która chce wprowadzenia obowiązkowych corocznych testów na obecność alkoholu i narkotyków dla kierowców zawodowych. Projekt ustawy zmieniający hiszpańskie prawo o ruchu drogowym, zgłoszony kilka tygodni temu, trafił już pod obrady Kongresu Deputowanych, wywołując ostry spór między rządem a opozycją.