Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 614 • Strona 57 z 62
  • 1078 / 280 / 0
@KavonPL

Na pewno jest to lepszy wybór niz Phenibut. Dziala antylękowo również. Ponadto noopept jest skuteczny w tej materii.
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 68 / 8 / 0
Witam. 200mg zarzucone rano, działa w pełni po godzinie

Likwiduje stres, działa antylękowo. Stymuluje. Wyczuwalny wyrzut dopaminy.. trochę półnarkotyczny ten środek. Przyjemnie się po nim robi rzeczy.. dodam że to pierwszy nootrop jaki znam, więc nie porównam jego działania do innych.
  • 1078 / 280 / 0
@KavonPL

200mg to bardzo dużo jak na pierwszy raz, ja zaczynalem od 70-80mg. Tolerancja rośnie bardzo szybko i stracisz efekty.

A brałeś kiedyś Modafinil? Bo ciekawi mnie porównanie fenylo i moda - tego pierwszego nie stosowalem chyba od dwóch lat.
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / 20 / 0
25 kwietnia 2023KavonPL pisze:
Witam. 200mg zarzucone rano, działa w pełni po godzinie

Likwiduje stres, działa antylękowo. Stymuluje. Wyczuwalny wyrzut dopaminy.. trochę półnarkotyczny ten środek. Przyjemnie się po nim robi rzeczy.. dodam że to pierwszy nootrop jaki znam, więc nie porównam jego działania do innych.
To hydrazyd fenylopiracetamu?

Tak jak Ci kolega powyżej napisał - trochę za duża dawka. Hydrazyd działa trochę silniej niż podstawowa wersja fenylopiracetamu. 100 mg powinno wystarczyć. Można użyć nawet mniej - około 80 mg w jednej dawca na ogół wystarcza. Hydrazyd mniej stymuluje fizycznie niż czysty fenylopiracetam ale psychicznie - właśnie się przekonałeś, że działa wyśmienicie.
  • 68 / 8 / 0
Modafinilu nie brałem. Tak, był to hydrazyd fenylopiracetamu. Skoro tolerka silnie rośnie to jest to raczej myślę środek doraźny?
  • 1078 / 280 / 0
@KavonPL

Tak,doraźnie albo co drugi dzień czy coś. Musisz obczaić na sobie, jak uniknąć tolerki, bo nootropy działają bardzo indywidualnie.
Uwaga! Użytkownik GermanskiOprawca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 287 / 140 / 0
mam zamiar za miesiac po nastepnej wizycie po ktorej ogranicze leki i dodam Modafinil zaopatrzyc sie w notropy.

max 3 w tym noopept i aniracetam, no może max 4. Które polecacie dodać? głównie chodzi o motywacje, pewnosc siebie i werwe
  • 39 / 20 / 0
27 kwietnia 2023KavonPL pisze:
Modafinilu nie brałem. Tak, był to hydrazyd fenylopiracetamu. Skoro tolerka silnie rośnie to jest to raczej myślę środek doraźny?
Ci, którzy twierdzą, że tolerancja na fenylopiracetam szybko rośnie, prawdopodobnie nadużywają tego świetnego leku.
Podczas stosowania leczniczego fenylopiracetamu (prawdopodobnie dotyczy to też hydrazydu) tolerancja będzie rosła bardzo powoli. Jeśli ktoś chce zweryfikować ten pogląd, to proponuję przeczytać informacje dla pacjenta tego leku.:
Czas trwania leczenia może wynosić od 2 tygodni do 3 miesięcy. Średni czas trwania leczenia wynosi 30 dni. W razie potrzeby leczenie można powtórzyć po miesiącu.
Źródło:
https://www.rlsnet.ru/drugs/fenotropil-23448
  • 143 / 11 / 0
Bierze ktoś fenylopiracetam doraźnie? Dostałem w gratisie przy innym nootropie 6 kapsułek x 100mg. Takie luźne plany mam na dawke 200mg na raz spróbować.
Z tego co czytałem na zagranicznym forum to pobudza, dobrze działa na napęd i skupienie. Jak na was działa?
  • 154 / 21 / 0
Nijak, bo ten który jest obecnie dostępny jest beznadziejny i nie przypomina oryginalnego phenylo
ODPOWIEDZ
Posty: 614 • Strona 57 z 62
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.