Kupuj kryształ.
Jednak cudów nie ma. @unit1 ładnie to opisał.
Mało tego im więcej zażywasz tym bardziej magia spada mimo brania większych dawek. . . .
MDMA to taki srodek, ze przerwy sa konieczne, Jak jest dobra okazja to nie ma sensu jej tracic i czekac jakis tam wydumany przez siebie okres czasu. No moze z wyjatkiem tego, zeby bardzo rzadko odstepy byly krotsze niz tydzien. MDMA potrzebuje serotonimy i ten tydzien to taki troche minimalny czas potrzebny na jej (czesciowe) odbudowanie.
Zamiast czekac mozna po prostu wziac wiecej i bedzie OK. W ten sposob przed przerwami sie jednak nie ucieknie, co najwyzej przesunie ja troche w czasie. Jak nie robi sie odpowiednich przerw to dawki wymaganie do dobrego dzialania beda ogromne a wtedy juz trzeba bedzie zrobic bardzo dluga przerwe. Zeby tego uniknac trzeba po prostu przy pomocy przerw zmniejszac tolerancje, i nie przekraczac sensownych poziomow dawkowania (przy ktorych MDMA dziala odpowiednio dobrze) i czestotliwosci. Zmniejszanie dawki dla samego zmniejszania nie ma sensu, warunek konieczny to to, ze to dobrze dziala, inaczej nie ma sensu sie tym truc. Te sensowne poziomy trzeba samemu ustalic, moga byc rozne dla roznych osob w zaleznosci od nasilenia efektow negatywnych MDMA i osobistej tolerancji na te negatywne efekty. Cokolwiek jednak by sie nie robilo, jest chyba zupelnie niemozliwe brac MDMA co tydzien tak, zeby to w miare dobrze dzialalo. Na intensywnosci przecietnie raz na dwa tygodnie mozna juz dlugo pociagnac, jezeli stosuje sie glownie raczej niskie dawki i co jakis czas robi miesiac/dwa przerwy. To jednak nadal jest zbyt czesto i toleracja w koncu cie dopadnie.
I teraz pytanie czy bezpiecznie będzie jeszce raz po dłuższym czasie(miesiąc) zarzucić i czy będzie to miało jakieś odbicie na mojej psychice w przyszłości?
Przeniesiono do istniejącego już wątku — CATCHaFALL
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Dyrektorka szkoły w powiecie łańcuckim podejrzana o utrudnianie śledztwa ws. narkotyków
Dyrektorka szkoły podstawowej z powiatu łańcuckiego zatrzymana przez policję. Śledczy podejrzewają ją o działania utrudniające postępowanie dotyczące grupy przestępczej handlującej narkotykami.
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina
Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.
Matka przemycała narkotyki dla syna w więzieniu. Nasączyła nimi strony książki kulinarnej
Dzięki czujności funkcjonariuszy Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich oraz szybkiej reakcji policjantów, udaremniono nietypową próbę przemytu narkotyków. 50-letnia kobieta, która przyszła na widzenie ze swoim synem, osadzonym w zakładzie karnym, chciała przekazać mu książkę zatytułowaną „Zdrowie zaczyna się na talerzu”. Jak się okazało, książka kryła coś znacznie bardziej niebezpiecznego niż przepisy na zdrowe posiłki.