Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 1 z 5
 • 32 / 4 / 0
zmieniono tytuł z Nexusflip - zostań bohaterem komiksu - surv

Nexusflip jest zapewne znany tym, którzy siedzą w temacie fenylek, ale większość znanych mi osób nigdy o nim nie słyszała, a warto spróbować gdyż jest to miks jedyny w swoim rodzaju. Rzekomo był to ulubieniec papy Alexandra Shulgina, moim zdaniem nie bez powodu.

Do czego służy nexusflip?
- Przedłuża działanie MDMA o kolejną godzinę lub dwie
- Przywraca piękno MDMA tak jakbyśmy próbowali Molly po raz pierwszy
- Całkowicie niweluje nieprzyjemne odczucia po zejściu MDMA, pomaga łatwiej zasnąć po
- Dobry humor utrzymuje się kilka dni po tripie, znika uczucie wyprania z serotoniny.

Przepis. Jak prawidłowo zrobić nexusflip? Wrzucanie 2cb najpierw lub razem z MDMA jest marnotrawieniem potencjału tego mixu.

Wrzucamy dowolną, preferowaną przez nas dawkę MDMA i cieszymy się tym stanem przez 3-4 godziny, dopiero gdy czujemy, że Molly przestaje działać wrzucamy 2cb. Po 20-40 minutach rozpocznie się trip, nie wiem jak to działa pod względem tolerancji, ale testowałem to na 5 osobach i kazda z nich doświadczyła pelni efektów.

Ilości 2cb:
8mg - delikatnie, kolorowo, pojawiają się przyjemne CEVy i OEVy, bardzo nienachalne dla umysłu działanie. Błogostan.
9-15mg - wraz ze zwiększaniem dawki trip nabiera na siłę. Przy takich dawkach możemy przeżyć pełny trip 2cb z kolorami nadanymi przez MDMA.

Największą dawka było w moim przypadku 30mg 2cb - był to stan który nazwałbym "geometrycznym piekłem", nie miało to najmniejszego porównania z taką dawka 2cb solo. Trip był piękny i ciężki dla umysłu, dlatego warto pozostać przy mniejszych dawkach.

Bodyload przy wrzuceniu 2cb 4 godziny po MDMA nie występował w przypadku mnie i moich znajomych, nawet przy dawkach ekstremalnych.

Pa tytuł tematu niech zostanie ciekawostka do odkrycia, fani 2cb powinni zrozumieć. MDMA bardzo wzmacnia komiksowy efekt. Miłych lotów :heart:

Ps. Tytuł tematu zostawiam do osobistego zbadania, dużo ludzi którzy próbowali nexusa doswiadczało komiksowych wizualizacji, w przypadku MDMA z 2cb doświadczyłem tego przy mniejszych dawkach pszczółek prawie zawsze, przy większych wszystko skupiało się na geometrycznych wzorach.
Uwaga! Użytkownik OctopusNebula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 5773 / 383 / 10
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
 • 32 / 4 / 0
Wiem, że ludzie znają ten miks, ale zdziwiło mnie, że wśród moich znajomych psychonautow nikt o nim nie słyszał. Zbadalem go kilkanaście razy i chciałem taki poradnik stworzyć bo jestem fanatykiem tego połączenia ;)
Uwaga! Użytkownik OctopusNebula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 458 / 47 / 0
Mialem takiego miksa

Krysztal MDMA +2cb

Pierw zjedlismy MDMA jak juz zaczynalo wchodzic dorzutka 2 cb, wygladalo to tak zeblezeliamy na kanapie i nie bylo sily na nic
Faluje ci sufit
No
Aha mi tez

Chodz nabfajke
Nie bo za bardzo faluje

Straszne lenistwo tylko mialem

Ktos napisal brk body loadu

Taaa racja nie ciaglo mnie na belta duzy pluss
 • 360 / 15 / 0
Ja z kolei wziąłem ze 3 miesiące temu 150 mg MDMA w krysztale i po przeszło 3h dorzuciłem 20 mg 2C-B. Szczerze mówiąc byłem zawiedziony, poza wyostrzonymi kolorami i lekkim rozleniwieniem nie odczułem specjalnych efektów. Znajomego ten mix natomiast porobił mocno. Ja już tak mam, że muszę wszystkiego dwa razy więcej brać niż inni, aby poczuć to samo. W planach mam 150+40 :)
 • 542 / 35 / 0
2c-x'y najlepiej dzialaja sniffowane.
 • 131 / 14 / 0
Planowałam zjeść na imprezie 19 mg 2cb i zastanawiam się, czy dorzucenie w trakcie (na przykład po godzinie albo dwóch od zjedzenia 2cb) jakichś 70 mg emki podkręci nastrój. Czy ten miks w takiej ilości i kolejności w ogóle ma sens?
Nie mam ochoty na emkową imprezę, dlatego podkręcanie emki 2cb nie wchodzi w grę, chce mieć tripa 2cb ewentualnie podkręconego emką. Chętnie się dowiem czy macie takie doświadczenia. ;)
My mind craves nectar day and night
Like a blue lotus floating on the sea of love
 • 246 / 27 / 0
Zarzucilem 25mg cb
I było naprawdę kolorowo
Potem wrzuta ecstasy Heineken 180mg MDMA
I pozamiatane
Auuuu lotka nie do opisania. Mega Mix!!
Uwaga! Użytkownik Diabeusz666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 1 / / 0
Można mieszać nexus flipa z alkoholem?
 • 45 / 5 / 0
W ogóle dlaczego wszyscy polecają najpierw emkę, a dopiero potem 2C-B? Nie ukrywam, że odwrotna kolejność mnie bardziej interesuje, tzn. taka sama jak w candy flipping, tylko nie z takim opóźnieniem, bo 2C-B działa krocej niż LSD. Chodzi mi o lekką odprężającą kolorową fazkę na fence, a po zażyciu emki jeszcze większe podkręcenie i kolorowe mizianie się z partnerką.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.