Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
Jebana indonezyjska szmata.
Nie zamierzam się już tym bawić ale ciekawość mnie zżera.
@Fruktoza A mi się coś wydaje,że ludzie mówili,że działa tylko słabo i dużo trzeba spalić.Gdyby stworzyć jakiś ekstrakt do palenia,którego wystarczyło by parę chmur i by od razu działało no to galka była by przezajebista substancja w tej cenie,latwodostepna.. Jeszcze gdyby mogła wtedy krócej działać.
Mam wapa, ale nie mam zamiaru nawet próbować.
Poza tym dzisiaj rano o 7:30 wypiłem 3 starte gały. Po 7h totalnie nic, więc starłem kolejne 4 i wypiłem. Minęła godzina. Zobaczymy.
Wiek 28. To kluczowa informacja której nikt nie podaje.
Możliwe że działa tylko w młodym wieku.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
