Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
I thought I was someone else, someone good
Sam zastanawiam się nad tym doświadczeniem przez tydzień, maksymalnie dwa 45-60mg/dzień DMX.
I thought I was someone else, someone good
A dwa - serio liczyłeś, że cpajac dawki ponadlecznicze i często zahaczając o przedawkowania 45 mg DXM zadziała cuda ?
Na pewnym etapie takie triki co najwyżej spowolnią tolerke.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Nic nie spłaszczam, nie mam pojęcia co miałeś na myśli.
Piątek - 75mg
Sobota - 75mg
Niedziela - 75mg
Poniedziałek - 60mg i 740mg kodeiny, które normalnie robiłoby słabo (test będzie o tyle wiarygodny, że te 5 dni abstynencji wcześniej testowałam też bez DXM i niewiele ona dawała. A wręcz - bez tych pięciu dni koda nie robiła już w ogóle).
Później zamierzam dalej brać DXM w codziennej dawce 60mg, ale o tym już w kolejnym poście
Dziś 2 godziny temu 60mg DXM, 20 minut temu 630mg kody + standardowo 100mg dipherganu na swędzenie.
Od trzech dni abstynencja. Standardowa dawka to dla mnie ok. 750mg (no dobra, dwa ostatnie razy to już 800), także dziś próbuje zejść o ok. 120 mg. W normalnych warunkach tych 630 mg nie poczułabym wcale, ewentualnie lekko by mnie to połaskotało. Pisząc posta czekam na efekty... O ile w ogóle się czegoś doczekam.
...
Wynik: Po 45 minutach od wzięcia definitywnie coś czuję, ale źrenice nie są w ogóle zmniejszone, także całkiem możliwe, że to 60mg DXM po prostu pogłębiło sedacje i stąd to wrażenie, że w sumie porobiło mnie podobnie jak moja standardowa dawka. Porównując ten stan do dnia, w którym na próbę wzięłam 700mg kody (o 50 mniej niż zwykle), to jest naprawdę spoko, bo wtedy mnie wkurw ogarnął i frustracja, że nic nie czuję. A było to ponad miesiąc temu, więc na logikę dzisiejsze 630 mg nie powinno dać żadnych efektów. Tak więc: sedacja git, euforia troche mniejsza niż zwykle, ale wyciszyło mnie przyjemnie i po głębokiej analizie dochodzę do wniosku, że nie jest to raczej placebo, a faktycznie lekko zbita tolerka. Gdybym wzięła dzisiaj standardową dawkę, na pewno byłoby dużo lepiej niż zwykle, ale nie taki był cel. Nie jestem więc do końca zawiedziona, przynajmniej odwiedziłam jedną aptekę mniej i dychnie mi lekko wątroba, hehe.
Będę teraz kontynuować branie 60 mg DXM i w sobotę, po dokładnie 8 dniach "kuracji" sprawdzę jeszcze raz tą samą dawkę kody. Kto wie, może nawet dzięki tej nadziei uda mi się przeciągnąć w czasie kminienie oxy
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
