Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
30 stycznia 2021Brutalny pisze: alpre / diazepam / klona da się przerobić na podanie iv? co najłatwiej
Za mało spirytusu
Pokrusz rolki zalej to spirytem zdrowo i gotuj aż będzie go niewiele i znowu dolej i znowu wygotuj później dodaj wody i zagotuj i przefiltruj w pompce niech ostygnie co do griceryny nie wiem
Nie pamiętam już ile ml alkoholu trzeba aby rozpuścić 50mg diazepamu ale 2ml to za mało na 100%
Gotowaniem unikniesz czekania i więcej diazepamu się rozpuści nie wiem mała hohelka do zupy jest idealna do tego
@Brutalny ja klona alpre krusze daje na łyżkę daje z 2ml salicylowego grzeje aż się zagotuje chwilę czekam kawałek filtra od szluga i dociagam do pompki z innymi rzeczami solo to nie ma żadnego sensu
Przygotowuję się do przerobienia alpry w roztwór IV.
Plan jest taki, aby 5 mg alpry rozkruszyć i sypać do szklanego słoiczka, zalać 5 ml glikolu propylenowego i 1-2 ml spirytusu ratyfikowanego. Wymieszać, odstawić na jeden dzień, w międzyczasie słoiczek włożyć do garnka z wodą i podgrzewać. Po jakichś 24 h dolać 3 ml wody i przefiltrować dwukrotnie przez dwie strzykawki z płatkami kosmetycznymi w środku. Może dodać 3 krople gliceryny.
Powinno wyjść 10 ml (1 mg/2 ml). Końcowy produktu chcę wymieszać z buprą i walnąć IV.
Czy alpra w ten sposób przygotowana będzie działać ?
01 marca 2021uszatek pisze: Jak się nazywa jedyne benzo rozpuszczalne w wodzie które jest dostępne?
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Chcą zakazać reklam alkoholu w Polsce. Może to być też koniec dla promocji 12+12
Trwają zaawansowane prace nad zmianami w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Wspólny projekt przygotowany przez Lewicę i Polskę 2050 zakłada całkowity zakaz reklamy alkoholu, a także zakaz jego promowania w sklepach. Co to oznacza?
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
Palacze wiedzą, że tytoń wywołuje raka, gorzej znają zagrożenia dla serca
Nowe badanie obejmujące ponad 240 tys. palaczy w 46 krajach wskazuje, że wciąż słabo rozumiemy szkody sercowo-naczyniowe wywołane przez tytoń, co rodzi pytania, czy dziesięciolecia ostrzeżeń zdrowotnych przynoszą skutek.