Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
Recenzje sortów proszę umieszczać w przeznaczonym do tego temacie -> topic35954.html
- UltraViolence
@Sirgo24
W Trójmiescie jak byłem pół roku temu nie można było narzekać, było dobrze. Mój znajomy który tam mieszka mówi że ciągle jest dobrze w 3mieście. We wakacje byłem w Kołobrzegu i nikogo nie znając, a co dziwniejsze, nawet nie szukając udało się dorwać naprawdę dobry sprzęt.
Nad morzem są trzymane standardy ;)
Ma ktoś jakieś info jak jest w Łodzi i okolicach?
Post wydzielono z tematu kokaina - Miasto, Cena, Opis - UV
16 października 2020pedrokapelusznikow pisze: W kujawsko- pomorskim tak samo .Od jakiegoś czasu jest coraz więcej czegoś kokso- podobnego .Wygląd , zapach niby ok , działanie - tragedia .
To będzie miało jebniecie jak bomba atomowa
No właśnie jest całkiem innaczej, magia koksu to nie niesamowicie mocne uderzenie lecz subtelne działanie
Może wcześniej używałaś dużo innych substancji jak kryształ albo feta?
12 października 2020Sirgo24 pisze: 1. Trójmiasto
2. 350
3. Bezwonny
4. Gruda
5. 8
6. Trudno
1. Trojmiasto
2. 300
3. Lekko chrzanowy
4. Grudki
5. 7
6. Srednio
Czemu to takie drogie cholerstwo :(
Hej pisze, bo akurat spotkalem sie z czyms nowym ziomki mowia, ze cos takiego juz wczesniej sie zdarzalo, ja to widze pierwszy raz, a mianowicie UWAGA
w Trojmiescie temat ktory smakuje i pachnie brzoskwinia. Chuj wie czy to herbatka czy co. Do tego mnostwo lidokainy musi byc, bo w chuj znieczula. Ale najwieksza beka jest z tego, ze temat dziala BARDZO DOBRZE. Ktos z pomorskiego mial ten temat? Normalnie smakuje jak oranzada, a jednoczesnie dzialanie czysto kokainowe. Delikatne. Mega przyjemnosc, wchodzi lagodnie i po chwili od razu dopaminowy rush i pelen relaks. Cos pieknego. No szok.
Zapach mógł wyniknąć z metody transportu - w brzoskwiniach (jakkolwiek zabawnie to brzmi), po prostu temat tym przesiąknął.
Ewentualnie wybełtane z tabaką o zapachu / smaku brzoskwiniowym.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
