Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
Recenzje sortów proszę umieszczać w przeznaczonym do tego temacie -> topic35954.html
- UltraViolence
@Sirgo24
W Trójmiescie jak byłem pół roku temu nie można było narzekać, było dobrze. Mój znajomy który tam mieszka mówi że ciągle jest dobrze w 3mieście. We wakacje byłem w Kołobrzegu i nikogo nie znając, a co dziwniejsze, nawet nie szukając udało się dorwać naprawdę dobry sprzęt.
Nad morzem są trzymane standardy ;)
Ma ktoś jakieś info jak jest w Łodzi i okolicach?
Post wydzielono z tematu kokaina - Miasto, Cena, Opis - UV
16 października 2020pedrokapelusznikow pisze: W kujawsko- pomorskim tak samo .Od jakiegoś czasu jest coraz więcej czegoś kokso- podobnego .Wygląd , zapach niby ok , działanie - tragedia .
To będzie miało jebniecie jak bomba atomowa
No właśnie jest całkiem innaczej, magia koksu to nie niesamowicie mocne uderzenie lecz subtelne działanie
Może wcześniej używałaś dużo innych substancji jak kryształ albo feta?
12 października 2020Sirgo24 pisze: 1. Trójmiasto
2. 350
3. Bezwonny
4. Gruda
5. 8
6. Trudno
1. Trojmiasto
2. 300
3. Lekko chrzanowy
4. Grudki
5. 7
6. Srednio
Czemu to takie drogie cholerstwo :(
Hej pisze, bo akurat spotkalem sie z czyms nowym ziomki mowia, ze cos takiego juz wczesniej sie zdarzalo, ja to widze pierwszy raz, a mianowicie UWAGA
w Trojmiescie temat ktory smakuje i pachnie brzoskwinia. Chuj wie czy to herbatka czy co. Do tego mnostwo lidokainy musi byc, bo w chuj znieczula. Ale najwieksza beka jest z tego, ze temat dziala BARDZO DOBRZE. Ktos z pomorskiego mial ten temat? Normalnie smakuje jak oranzada, a jednoczesnie dzialanie czysto kokainowe. Delikatne. Mega przyjemnosc, wchodzi lagodnie i po chwili od razu dopaminowy rush i pelen relaks. Cos pieknego. No szok.
Zapach mógł wyniknąć z metody transportu - w brzoskwiniach (jakkolwiek zabawnie to brzmi), po prostu temat tym przesiąknął.
Ewentualnie wybełtane z tabaką o zapachu / smaku brzoskwiniowym.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sw_police_force.jpg)
Tona kokainy przechwycona. Gangsterzy wpadli, bo kupili łódź za gotówkę
Z łodzi u wybrzeży Australii skonfiskowano ponad tonę kokainy wartej niemal pół miliarda dolarów amerykańskich. Policja zatrzymała pięć osób.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cannamacedonia.jpg)
Badania: Najczęściej używanym narkotykiem w Macedonii jest marihuana
Respondenci palą jointa, aby zmniejszyć stres i się zrelaksować.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.