Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1939 • Strona 123 z 194
  • 59 / 75 / 0
17.08.2020 odszedł od nas kolejny as demolki osobistej - Tripowicz, potwierdzony zgon.
  • 2897 / 614 / 10
@JohnnyTheSquirrel, jak zmarł?
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 28 / 6 / 0
Jeszcze nie jest potwierdzony- nie daje znaku życia i nie możemy się skontaktować. Nic nie jest pewne
  • 1290 / 366 / 0
:) to juz 3-ci przypuszczalny zgon w tym tygodniu albo przynajmniej znaczne odklejenie
A tak serio, to tripek powinien juz wrocic, a jego ani slychu ani dychu od 1.5 dnia.
Jednoczesnie chcialbym przestrzec przed nastepujacym wzorcem postepowania - zamawianie z neta i kupowanie od dilerow roznych srodkow i maganzynowanie, potem nakurwianie w miksach dawki wielokrotne, mielismy juz zgony z takiego zachowania, wczesniej to bylo 7 srodkow przypomne @jartexxx ktory wpierdolil wszystko co mial pod reka i prawdopodobnie zjechal na ZS, w tym przypadku mamy zgon albo przynajmniej blisko zgonu od wielokrotnej dawki LSD, DXM, bupry, alpry, tramca, alko, ziola od 5x do 100x.
Nalezy brac jeden srodek jednoczesnie i to zmiejsza ryzyko znacznie, bo w miksach to ryzyko ZAWSZE jest bardzo wysokie, wbrew temu co pisza na tripsit.me, te dobre miksy wlasnie sa wyjatkowo niebezpieczne w wysokich dawkach i w sumie malo co mozna mieszac bezpiecznie i nakurwiac, praktycznie kazde przedawkowanie dwoch dowolnych srodkow to znaczne zagrozenie zycia.
  • 28 / 6 / 0
Tripek żyje i ma się dobrze.
  • 65 / 5 / 0
2 września zmarł hyperrealowicz/czystalza
08 lutego 2006Camilleri pisze:
Narkomanem jest się przez całe życie, ale ciąg to tylko epizod.
  • 56 / 3 / 0
08 czerwca 2020Retrowirus pisze:
A co sie przytrafilo Nofowi?
Celowo przedawkował kompot z klonami. Pamiętam ten dzień, bo rozmawialiśmy ze sobą, jechał jeszcze na bajzel empik po kompot i klony i miał mi wysłać 2 liście, potem przestał się odzywać.
On pracował jako stróż w takim małym zameczku, raczej pozostałosciach tego, i w takiej scenerii zapodał sobie złoty strzał.
Spoczywaj w spokoju Paweł.
  • 16 / 16 / 0
Czy ten drugi to Daniel? Jeżeli tak to kojarzę sytuację i obudził się obok Pawła, kiedy ten już nie żył.
  • 1910 / 307 / 0
Czy ktoś coś wie, co się stało z użytkownikiem OdwiertKorzenny? Był bardzo aktywny i nagle cisza. Poza tym jego ostatnie posty są conajmniej niepokojące, obstawiam zgon :uwaga:
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 1876 / 193 / 0
09 września 2020AnnaS pisze:
Do mnie też nie pisał od dawna , tak miał problemy ze zdrowiem. Strasznie długo nie piszę na forum. Nie jest to podobne do niego.
Problemy ze zdrowiem tzn co dokładnie?
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
ODPOWIEDZ
Posty: 1939 • Strona 123 z 194
Artykuły
Newsy
[img]
Jak marihuana niszczy serce

Na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wykazano, że przewlekłe używanie konopi - niezależnie od tego, czy są one palone, czy przyjmowane w jakimś jadalnym produkcie - wiąże się z istotnym ryzykiem dla układu sercowo-naczyniowego.

[img]
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood

Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...

[img]
Powracająca moda na dopalacze. RPD apeluje o sprawną interwencję

W sprawie edukacji dzieci i młodzieży na temat substancji psychoaktywnych zwróciła się Rzeczniczka Praw Dziecka do Ministry Edukacji. – Z rosnącym niepokojem odnotowuję kolejne doniesienia medialne alarmujące o powracającej wśród dzieci i młodzieży modzie na dopalacze. Prawdopodobnie szeroka dostępność tych nielegalnych substancji – sprzedawanych m.in. poprzez Internet – oraz ich relatywnie niska cena sprawiają, że środki zastępcze oraz nowe substancje psychoaktywne zyskują coraz większą popularność, także wśród młodych ludzi – wskazała Monika Horna-Cieślak w piśmie do MEN z 2 czerwca.