Wie ktoś może jak z dostępem do Xanaxu w Londynie? Mam papiery od polskiego psychiatry ze muszę to brać, zwykły lekarz GP wypisze bez problemu? I jak z dostępnością/ cena w aptekach?
05 lipca 2020Treasd pisze: Witam,
Wie ktoś może jak z dostępem do Xanaxu w Londynie? Mam papiery od polskiego psychiatry ze muszę to brać, zwykły lekarz GP wypisze bez problemu? I jak z dostępnością/ cena w aptekach?
05 lipca 2020kamyk18 pisze: Xanax w UK dostaniesz tylko prywatnie,nie jest refundowany przez NHS. Polskie przychodnie za wizytę kasują £50-£100, z tego co słyszałem, sam nie byłem. Ja bez problemu co jakiś czas dostaję diazepam albo lorazepam. Zazwyczaj w minimalnej dawce po 10-20 tabsów. Benzo biorę doraźnie, zazwyczaj do samolotu i na jetlag. Co i ile dostaniesz, zależy od lekarza.
Brzmi jak wałek na 99%. Cena nieadekwatna do kokainy. Z zapachem Ci nie powiem bo mam ogólne doświadczenie nie kierunkowe że tak powiem.
29 lipca 2020kupagowna6 pisze: Klocilbym sie o 100% ze nie ma tam 1% ;)
30 lipca 2020Zgienty pisze: Daj mu zrobić szybkie GC/MS nosem wprawionego Seby.
Wyobraziłem sobie jak typ wali węgorza, po czym stwierdza: "no, wyczuwam tutaj zdecydowanie przewagę 3-CMC wraz z benzokainą w stosunku 1:3, klefedron został zsyntezowany jakiś czas temu, rocznik 2018 jeśli nos mnie nie myli, miejsce pochodzenia to nasłonecznione laboratoria południowych Chin".
30 lipca 2020Shinnaka pisze: A znacie jakieś możliwości żeby chociaż spróbować sprawdzić co to jest?
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
