Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Po pierwszym razie z kodą na następny czekałam 3 lata. Pod koniec tego trzeciego roku strasznie się nakręciłam i żadne z najgorszych tematów tego forum nie były mnie w stanie zniechęcić. Miałam jakieś mgliste pojęcie o tym, co mnie czeka, ale rozsądek przegrał w tym starciu. I gdybym nie wzięła nadal nic z opio od tego pierwszego razu, to coraz bardziej by mnie to zżerało. Jeśli doświadczy się szczęścia dostępnego na pstryk palcami, nie zapomni się o nim do śmierci.
Nie pamiętam, co sobie myślałam za pierwszym razem. Pewnie niewiele. Ale za drugim to nie był spacer na ślepo. Mówiłam sobie bardziej coś takiego; "teraz, póki jest zima, opio się przydadzą"; "przez zimę można ćpać co dwa tygodnie, a później się zobaczy"; "pewnie się wjebię, bo wjebywali się już ludzie sto razy mądrzejsi ode mnie, czemu ze mną miałoby być inaczej?". Nawet miałam takie myśli, że to prawdopodobnie wpłynie na całe moje życie i za kilka lat będę wjebana po całości. Ale to jest ciężkie mieć takie myślenie przed spróbowaniem opio w ogóle, kiedy się nie wie, z czym to się je i kiedy chce się spróbować z ciekawości i ekscytacji.
Ale ostatecznie brak oszukiwania siebie chyba wychodzi na dobre. No po co samego siebie oszukiwać. Chcę brać, to biorę, a jak będę chciała rzucić, to mam na to 5% szans, że mi się uda. Dlatego dbam o to, żeby nie musieć rzucać.
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
nie zgadzam się, znane są mi osoby które zażyły np. morfinę lub fentanyl jednorazowo dożylnie i sobie darowały; większość słusznie uznała że opioidy pod względem mocy euforii/highu jest mocno przereklamowana
03 marca 2020GG Allin pisze: ^up
nie zgadzam się, znane są mi osoby które zażyły np. morfinę lub fentanyl jednorazowo dożylnie i sobie darowały; większość słusznie uznała że opioidy pod względem mocy euforii/highu jest mocno przereklamowana
Zastanawia mnie, czy są jekieś markery genetyczne sugerujące predyspozycje do wjebania się w opio? Coś jak z paleniem tytoniu (gdzieś kiedyś przeczytałem, nie wiem czy się ostało), że większość (80%+?) osób palących ma brak pewnego drobnego genu, kodującego specyficzne białko. Long story short - osobom które dany gen mają, smak tytoniu wydaje się o wiele gorszy, a co za tym idzie, statystycznie rzadziej palą.
Tym razem zamówiłem od NL vendora na wysokim lvl, biorąc sort oznaczony jako najmocniejszy.
Zamierzam skonsumować cały gram zachowując min. 2-tygodniowe przerwy i nie wracać do opio. Zobaczymy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.