Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 14 z 17
  • 3 / / 0
Halo?
Co tak cicho w tym wątku?
Czy nikt nie zażywa amitryptyliny?
Czy działa ona przeciwbólowo? Lepiej czy gorzej niż duloksetyna?
  • 454 / 39 / 0
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć z czego wynika aż tak potwornie silny efekt nasenny amitryptyliny? 10mg, jadłem sobie w sumie 7 dni, a siódmego dnia efekt nasenny był nadal równie silny, co pierwszego. Z neuroleptyków jadłem tylko ketrel i olanzapinę, więc do tego mogę porównać, ale no, ani żaden z tych neuroleptyków, ani z-drugs ani clonazolam (słabsze benzo tym bardziej), ani trazodon ani mirtrazapina (to chyba tyle z leków nasennych, które próbowałem) nie kładły tak mocno i nagle oraz nie utrzymywały tak silnego snu jak amitryptylina. Nawet po lekach nasennych potrzebuję z 20 minut poleżeć, żeby usnąć, a po amitryptylinie usypiałem z telefonem w ręku w trakcie pisania wiadomości i nie byłem w stanie się przebudzić przed 17, mimo zaśnięcia o normalnej porze.
Jakim cudem to jest taki potwór? Bo to chyba nie tylko zasługa receptora H1. Ewentualnie to może ja tylko tak dziwnie reaguję na amitryptylinę?
  • 18 / 1 / 0
Witam.

Jak libido po Ami ? Ma jakis negatywny wplyw ? Fajka stoi ? Jest orgazm?

Jak sa problemy to czy Pirybedil pomoze cos na to? Bo kurwa jak juz dymac nie da rady to katastrofa😎
  • 210 / 18 / 0
Pił ktoś alkohol stosująć amitryptelinę ?. Ulotka mnie nie interesuje
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 785 / 16 / 0
Zażywa ktoś? Jakie relacje i dawka
  • 139 / 21 / 0
15 maja 2020jqsxx pisze:
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć z czego wynika aż tak potwornie silny efekt nasenny amitryptyliny? 10mg, jadłem sobie w sumie 7 dni, a siódmego dnia efekt nasenny był nadal równie silny, co pierwszego. Z neuroleptyków jadłem tylko ketrel i olanzapinę, więc do tego mogę porównać, ale no, ani żaden z tych neuroleptyków, ani z-drugs ani clonazolam (słabsze benzo tym bardziej), ani trazodon ani mirtrazapina (to chyba tyle z leków nasennych, które próbowałem) nie kładły tak mocno i nagle oraz nie utrzymywały tak silnego snu jak amitryptylina. Nawet po lekach nasennych potrzebuję z 20 minut poleżeć, żeby usnąć, a po amitryptylinie usypiałem z telefonem w ręku w trakcie pisania wiadomości i nie byłem w stanie się przebudzić przed 17, mimo zaśnięcia o normalnej porze.
Jakim cudem to jest taki potwór? Bo to chyba nie tylko zasługa receptora H1. Ewentualnie to może ja tylko tak dziwnie reaguję na amitryptylinę?
Oprócz antagonizmu H1 amitryptylina jest też antagonistą alfa1 i receptorów muskarynowych. Do tego aktywny metabolit nortryptylina jest inhibitorem wychwytu zwrotnego noradrenaliny, co samo w sobie może powodować paradoksalną senność. Moim zdaniem, antagonizujesz alfa1 i jednocześnie agonizujesz alfa2 inhibicją wychwytu zwrotnego, możliwe że stąd ta senność.
  • 8 / / 0
Powiem tak można stosować ogólnie testowałem z fetą i kodeina ale dawki maks do 40 mg i umiarkowane dawki np fety albo kody nie przesadzać z dawkami bo się może skończyć kołataniem serca i paranoja jeżeli chodzi o stymulanty przy kodeinie niema sensu zarzucania bo chuja daje tylko senność większą a i alkohol ogólnie na mnie słabiej działa ;) ale z md.. nie mieszałem także nie wiem jak to wygląda ale ogólnie podbija stymulanty wszystko zależy od organizmu na mnie działała świetnie pozdrawiam
  • 8 / / 0
Uszkodzonabania tak wale alko ilość 7-10 browarów 6/7 kopa powiem tak jak się Ami rozkręci to będzie Ci się chciało chlac bo nie będziesz czuł bani tylko sedacje odrazu zaznaczam każdy ma własny organizm ale śmiało możesz próbować od małych dawek alko 2 browary będziesz widział reakcje pozdrawiam
  • 2 / / 0
Aloha. Ja dostałem ami jako dopierdalacz do oksykodonu, mam po endoprotezoplastyce obu bioder kurewskie chroniczne bóle, na które pomaga jedynie oxy. W poradni bólu doruciła mi Ami jako, że przyda się na moja depreche to i wzmocni działanie oksy które po roku brania słabnie strasznie i juz ładuje 160 mg oxy + 6mg klona (na epi) i 20 mg Ami.
Po tej mieszance musze powiedzieć, że Ami bankowo podbija działanie oxy, do zasypiania też dobre, ale to może być zasługa tego całego miksu (klona to już 3 lata wpierdalam, bo nic innego na moje epi nie pomagało i jebneli sprawą i mam papier że tylko klon pomaga.
  • 1501 / 93 / 2
Nadaje się do zamiany z zdragów i benzo, bo tolerka mi rośnie i mam bezeność.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 14 z 17
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.