Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 14 z 17
  • 3 / / 0
Halo?
Co tak cicho w tym wątku?
Czy nikt nie zażywa amitryptyliny?
Czy działa ona przeciwbólowo? Lepiej czy gorzej niż duloksetyna?
  • 454 / 39 / 0
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć z czego wynika aż tak potwornie silny efekt nasenny amitryptyliny? 10mg, jadłem sobie w sumie 7 dni, a siódmego dnia efekt nasenny był nadal równie silny, co pierwszego. Z neuroleptyków jadłem tylko ketrel i olanzapinę, więc do tego mogę porównać, ale no, ani żaden z tych neuroleptyków, ani z-drugs ani clonazolam (słabsze benzo tym bardziej), ani trazodon ani mirtrazapina (to chyba tyle z leków nasennych, które próbowałem) nie kładły tak mocno i nagle oraz nie utrzymywały tak silnego snu jak amitryptylina. Nawet po lekach nasennych potrzebuję z 20 minut poleżeć, żeby usnąć, a po amitryptylinie usypiałem z telefonem w ręku w trakcie pisania wiadomości i nie byłem w stanie się przebudzić przed 17, mimo zaśnięcia o normalnej porze.
Jakim cudem to jest taki potwór? Bo to chyba nie tylko zasługa receptora H1. Ewentualnie to może ja tylko tak dziwnie reaguję na amitryptylinę?
  • 18 / 1 / 0
Witam.

Jak libido po Ami ? Ma jakis negatywny wplyw ? Fajka stoi ? Jest orgazm?

Jak sa problemy to czy Pirybedil pomoze cos na to? Bo kurwa jak juz dymac nie da rady to katastrofa😎
  • 210 / 18 / 0
Pił ktoś alkohol stosująć amitryptelinę ?. Ulotka mnie nie interesuje
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 785 / 16 / 0
Zażywa ktoś? Jakie relacje i dawka
  • 139 / 21 / 0
15 maja 2020jqsxx pisze:
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć z czego wynika aż tak potwornie silny efekt nasenny amitryptyliny? 10mg, jadłem sobie w sumie 7 dni, a siódmego dnia efekt nasenny był nadal równie silny, co pierwszego. Z neuroleptyków jadłem tylko ketrel i olanzapinę, więc do tego mogę porównać, ale no, ani żaden z tych neuroleptyków, ani z-drugs ani clonazolam (słabsze benzo tym bardziej), ani trazodon ani mirtrazapina (to chyba tyle z leków nasennych, które próbowałem) nie kładły tak mocno i nagle oraz nie utrzymywały tak silnego snu jak amitryptylina. Nawet po lekach nasennych potrzebuję z 20 minut poleżeć, żeby usnąć, a po amitryptylinie usypiałem z telefonem w ręku w trakcie pisania wiadomości i nie byłem w stanie się przebudzić przed 17, mimo zaśnięcia o normalnej porze.
Jakim cudem to jest taki potwór? Bo to chyba nie tylko zasługa receptora H1. Ewentualnie to może ja tylko tak dziwnie reaguję na amitryptylinę?
Oprócz antagonizmu H1 amitryptylina jest też antagonistą alfa1 i receptorów muskarynowych. Do tego aktywny metabolit nortryptylina jest inhibitorem wychwytu zwrotnego noradrenaliny, co samo w sobie może powodować paradoksalną senność. Moim zdaniem, antagonizujesz alfa1 i jednocześnie agonizujesz alfa2 inhibicją wychwytu zwrotnego, możliwe że stąd ta senność.
  • 8 / / 0
Powiem tak można stosować ogólnie testowałem z fetą i kodeina ale dawki maks do 40 mg i umiarkowane dawki np fety albo kody nie przesadzać z dawkami bo się może skończyć kołataniem serca i paranoja jeżeli chodzi o stymulanty przy kodeinie niema sensu zarzucania bo chuja daje tylko senność większą a i alkohol ogólnie na mnie słabiej działa ;) ale z md.. nie mieszałem także nie wiem jak to wygląda ale ogólnie podbija stymulanty wszystko zależy od organizmu na mnie działała świetnie pozdrawiam
  • 8 / / 0
Uszkodzonabania tak wale alko ilość 7-10 browarów 6/7 kopa powiem tak jak się Ami rozkręci to będzie Ci się chciało chlac bo nie będziesz czuł bani tylko sedacje odrazu zaznaczam każdy ma własny organizm ale śmiało możesz próbować od małych dawek alko 2 browary będziesz widział reakcje pozdrawiam
  • 2 / / 0
Aloha. Ja dostałem ami jako dopierdalacz do oksykodonu, mam po endoprotezoplastyce obu bioder kurewskie chroniczne bóle, na które pomaga jedynie oxy. W poradni bólu doruciła mi Ami jako, że przyda się na moja depreche to i wzmocni działanie oksy które po roku brania słabnie strasznie i juz ładuje 160 mg oxy + 6mg klona (na epi) i 20 mg Ami.
Po tej mieszance musze powiedzieć, że Ami bankowo podbija działanie oxy, do zasypiania też dobre, ale to może być zasługa tego całego miksu (klona to już 3 lata wpierdalam, bo nic innego na moje epi nie pomagało i jebneli sprawą i mam papier że tylko klon pomaga.
  • 1501 / 93 / 2
Nadaje się do zamiany z zdragów i benzo, bo tolerka mi rośnie i mam bezeność.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 14 z 17
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.