04 września 201911pinkpanter pisze: Sam mało się nie wpakowałem bo brałem Haloperydol wiem że jest jeszcze w formie zastrzyku ale nie pamiętam nazwy.
mianseryna (NaSSA) czy kwetiapina/chlorprotiksen też całkiem zacnie działa.
Oczywiście najlepiej działają benzodiazepiny, ale każdy ćpak wie jak posiadanie benzo się skończy, dopiero jak nie będziecie mieli benzo w naprawdę kryzysowej sytuacji nauczycie się z tej grupy korzystać.
Może znacie coś co pomaga zasnąć i spać snem kamiennym ? I żeby nie było ohydne w smaku :) Dobrze byłoby wyspać się porządnie raz na kilka dni.
/Przeniesiono do wątku ogólnego. taurinnn
Było to moje pierwsze combo (10 mg + 100 mg, potem schodziłem z dawki) nasenne. Promazyna to jedyny lek (a brałem też kwetę, miansę, trazodon, lewomepromazynę), który nie powodował u mnie uboków w postaci otępienia, zmuły i ogólnego rozbicia.
Z bezreceptowych rzeczy - ewentualnie difenhydramina. Do kupienia w dobrej cenie w wysyłkowej aptece u germańskich oprawców.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/d20edd56-0fe6-4914-85e7-a553fa96ce9a/429920424_7445184718835577_8276220429234590771_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250801%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250801T235202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=d12c6e1aff7cb05e56f88bf4ceaab44d4c3ba5be79ea38a1722bcdeae4d2f112)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.