13 kwietnia 2019SRTN pisze: Przeczytałem cały wątek, i nie wiem, czy lepiej brać brać na noc, bo może usypiać, czy rano ze względu na to, że to jak trutka na szczury, a strychnina to przecie stymulant. Jakie jest wasze zdanie?
Na noc nie polecam choć znam takich co biora ale sen wtedy to abstrakcja.
Takze lepiej zastanówcie sie ..
Bacopa brana w godzinach wieczornych nie powoduje u mnie takich komplikacji i śmiało można ją wrzucać w godzinach wieczornych. To jest moje doświadczenie z tą substancją, którą biorę od kilku tygodni, ale każdy organizm może inaczej zareagować, więc polecam spróbować i przekonać się osobiście.
Pozdrawiam Cię @AnnaS. Widzę, że bardzo dobrze moderujesz swoje działy i masz dużą wiedzę w tych tematach.
Wiele osob lekceważy rosliny i miesza leki by wzmocnic banie czesto kończy sie to wizyta na SOR-ach.
Kazdy ma inny organizm, nie bede wam prawila kazań ale uwazajcie bo zdrowie i zycie macie jedno.
@04pain
Dziękuję widze,ze tez starasz sie byc aktywny.
Czy zażywanie DXM, tramadolu albo LSD podczas używania Bacopy jest tylko ryzykowne czy to już skrajna głupota?
Sam w końcu nie wiem czy Bacopa jest MAOI czy też nie? Jeśli tak to jak wypada w porównaniu z Różeńcem?
Jaki ma też wpływ na GABA-A? Czytałem, że nadaje się do naprawy neuroprzekaźników po ciągu z benzo. Brzmi zbyt dobrze by mogła to być prawda.
Ech. Kto by pomyślał, że będę zażywał coś czym się nie da naćpać :)
Odpowiadam to jest bardzo ryzykowne.
26 kwietnia 2019Cry666 pisze: Witam wszystkich serdecznie. Mam takie trzy pytanka, bo mi się urlop zbliża i nie wiem czy odstawiać bacope, a tak poza tym to mam parę wątpliwości.
Czy zażywanie DXM, tramadolu albo LSD podczas używania Bacopy jest tylko ryzykowne czy to już skrajna głupota?
Sam w końcu nie wiem czy Bacopa jest MAOI czy też nie? Jeśli tak to jak wypada w porównaniu z Różeńcem?
Jaki ma też wpływ na GABA-A? Czytałem, że nadaje się do naprawy neuroprzekaźników po ciągu z benzo. Brzmi zbyt dobrze by mogła to być prawda.
Ech. Kto by pomyślał, że będę zażywał coś czym się nie da naćpać :)
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
26 kwietnia 2019AnnaS pisze: Wy mnie chyba chcecie wykończyć jak ciocia mowi nie mieszajcie z roslinami lekow by podkręcić korbe/banie/ faze/high czy jak to zwiecie to znaczy ,ze nie warto.
Odpowiadam to jest bardzo ryzykowne.
Czy to prawda, że Brahmi powoduje upregulację receptorów GABA?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
