24 grudnia 2017ledzeppelin2 pisze: Polaczenie alko z kodą nie jednemu odbija się na żołądku nawet po jednorazowym wyskoku.
Po ketonalu popitym piwem nie jeden trafił na SOR z pękniętym wrzodem, ale dalej mamy słowo klucz - połączenie :old:
nie chciałam rozstania przez miłość do ciebie
odkryłam druga twarz ma na imie śmierć
duszy ci nie oddam, w narkomańskim niebie
by kometh
29 grudnia 2017Kometha pisze: Czy z chlaniem, czy też bez, kodeina to bardzo niebezpieczna zabawka. Po latach z dragami, mogę śmiało napisać, że uzależnienie fizyczne daje mnożnik co najmniej x3 do śmiertelności narkotyku... Same piwa pite przez kilka lat, nie dałyby tak spektakularnych efektów. Dobrze przynajmniej, że obecnie da się kupić w jednej aptece maks 16 tabletek. Może kogoś to ocali...
Od pokoju do planety
Autor tematu dostał się pod skalpel przez chlanie codziennych browarow i to bez przerwy, nie jeden już od tego na OZT wylądował w grobie. Od kurwa browarów/etanolu który jest toksyczny i m.in stłuszcza wątrobę a nie od sulfo
Znam człowieka który zre thio od 10sieciu lat i nie boli go nawet brzuch. Jeść normalnie, pić jogurty i thio ma neutralny wpływ na organizm, nikt nigdy nie udowodnił szkodliwego działania sulfo na narządy i nikt nie udowodni bo takiego nie ma, podrażnia żołądek ale robi to też coca cola i masa innych rzeczy
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/8813a736-47c6-48e2-abe7-9b77ed5038b2/gauka.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250711%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250711T111702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=df1d6fe197f3b28b76c5cca24206eb8b6392e8ff2e43ecb81d523ae8569743ab)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.