Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 107 • Strona 11 z 11
  • 1141 / 116 / 0
Mnie dusiło jak wciągnąłem tego prawie 0,5 g, bo w normalnych dawkach nie działało na mnie ani trochę.

Jak zajebałem więcej to oczywiście podziałało, bardzo negatywnie. Ta substancja imo nie ma nic wspólnego z ketonową euforią. Po prostu puste jebnięcie i same uboki.
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 420 / 43 / 0
Jadłem to raz w ilości ok 250mg w bombce i nie mogę powiedzieć że nie działało. Nawet było to milsze niż 3-CMC bo nie spidowało tak. W intensywności serotoninowej euforii takie słabsze cmc. Innym zerotolerkowcom także pasowała ta ilość.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 5 / 0
16 lutego 2018Limitbreaker pisze:
Był to 3 wjazd którego się przestraszyłem.
Nie ma się czego dziwić, bo 3-MEC jest chujowy. Było nawet pisane w tym wątku o i.v. ;)
Uwaga! Użytkownik Hejtojawitaj jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 605 / 89 / 0
Jak dobierze się odpowiednie proporcje dla siebie, to oralnie działa nawet nawet. Miałam tylko 1 sort 3-mec, który działał tak dobrze i długo (3h), jakbym sobie tego życzyła. Sniff porażka - no może powyżej 200mg coś tam robi, ale nie wiem.

Generalnie substancja zła nie jest, faza swoista, nie podobna do innych ketonów, może ewentualnie przy ładowaniu zajeżdża metafedronowym pierwiastkiem, ale złudzenie to szybko znika z głowy Dyzia Marzyciela. Czuć raczej tylko sero i coś jeszcze, 3-mec spowodowało u mnie też lekkie otępienie już przy pierwszej dawce. Tak jakbym znajdowała się w mydlanej bańce albo w szklanej kuli. Otumanienie podobne do upojenia alkoholowego.

Miałam jeszcze ten związek z dwóch innych źródeł i to były totalne lipy. Także tylko raz trafiłam na takie dobre pizganie. Nie jest to jakaś super substancja, no ale porobiła nawet nieźle - myślałam wtedy, że będzie słabiej :)
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 23 / / 0
Kiedyś miałem kosmiczny sort i przeżyłem najlepszą faze w życiu.
Było 300mg naraz w bombce. Leżakowanie w łózku przez godzine. Ale to były początki przygody z rc :)
Pamiętam że do sniffowania w ogóle się nie nadawał, poparzylo nos i gardło %-D i zero działania
Uwaga! Użytkownik MedycznyKlefedron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 395 / 36 / 0
500mg w b00mbce i nie wiem co się odjebało Nie wiem czy to sen czy moje myśli. Z przerażeniem rano podleciałem na kompa sprawdzać FB, ins, TW telefon czy to był tylko sen co ja odjebałem. Bogu dzięki, mogłem sobie przekreślić życie . Jakie realne sny. JP nigdy więcej takich dawek i od razu 300mg 3CMC. b00mba, widziałem całe osiedle jak się pali, pojebane.
  • 246 / 27 / 0
Jak to 3mec od atoma?
Uwaga! Użytkownik Diabeusz666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 107 • Strona 11 z 11
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło kilka grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem narkotykami

Policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach rozpracowali kilka powiązanych ze sobą i ściśle współpracujących zorganizowanych grup przestępczych zajmujących się transgranicznym obrotem znacznymi ilościami środków odurzających. Część zatrzymanych wywodzi się ze środowiska pseudokibiców śląskich klubów piłkarskich. Zabezpieczono ponad 800 kg narkotyków.

[img]
„Adwokat od trumien na kółkach” i jego żona z zarzutami w sprawie narkotyków

Znany łódzki prawnik, nazwany przez media „adwokatem od trumien na kółkach”, ponownie ma problemy z prawem. Paweł K. został w kwietniu, nieprawomocnie, skazany przez sąd w Olsztynie za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze z Jezioran do Barczewa. W wypadku zginęły dwie kobiety.

[img]
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję

Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.