Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
Najbardziej przyjaźnie wypadną 4 podstawione tryptaminy ale lizergamidy już nie pochodne MDMA o skróconym działaniu... np. MDEA. Najbezpieczniej wypadną benzodiazepiny i opiaty byle nie odstawiać nagle. Najciekawsza, a względnie bezpieczna będzie ketamina, dephinidyne ale jej metoxsy analogi już nie bardzo. Zwłaszcza wszelkie analogi fenicyklidyny i etycyklidyny. ( one nadchodzą!)
http://www.wple.net/plek/numery_2013/nu ... 17-622.pdf
Ogólnie środki hamujące: opiaty, benzodiazepiny, niektóre dysocjanty są bezpieczne. Najbardziej polecam ketamine. Takie uczucie jak by cię wielki pluszowy miś przytulal. 10/10
Ale wszystko ciągnie ryzyko. To tak na wszelki wypadek.
Przeszukałem tyle ile sie dalo i nie znalazlem nic podobnego wiec pisze nowy post w tej sprawie.
opisze to krotko i na temat: zdiagnozowano u mnie wade serca (dwupłatkowosc zastawki aortalnej z przerostem lewej komory, podobno prawie 50 % krwi mi sie cofa do lewej komory) ktora idzie w parze z lekka niewydolnoscia oddechowa (dusznosci w zasadzie 24/7). Myslalem o wzieciu LSD ale nie wiem czy to dobry pomysl. Z tego co slyszalem powinno byc to dla mnie bezpieczne ale wolalbym zasiegnac opinii wiekszej ilosci osob.
Z gory dzięki za odpowiedzi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kateryna_wakarowa.jpg)
Ukraińce przemycającej narkotyki na Bali grozi kara śmierci przez rozstrzelanie
21-letnia Kateryna Wakarowa jest oskarżona o wwiezienie narkotyków na Bali. Kobieta może zostać za to skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/boaguys.jpg)
Fabryka meksykańskiego kartelu w Polsce. Mamy nowe informacje
Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie mężczyźni podejrzani o działanie w międzynarodowym kartelu narkotykowym. Dwaj obywatele Meksyku i Polak zostali zatrzymani podczas spektakularnej akcji służb. Jak ujawniają śledczy, mężczyźni mieli powiązania z jednym z największych karteli narkotykowych w Ameryce Północnej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające