Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
07 października 2017oskarekxoxo pisze: Do stosowania ~ raz na dwa tygodnie wymagane jest jakieś źródło choliny? Warto coś dobrać, aby zwiększyć działanie?
Zreszta jak brak wszystkich witamin z gr B
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Jeśli chodzi np. o fasoracetam to nie trzeba jeść do niego choliny. Wtedy ten specyfik bardziej antagonizuje gaba-b niż ma profil cholinergiczny. Przy fenylopiracetamie zacznie cie boleć głowa jeśli nie będziesz jej suplementował.
07 października 2017testerr pisze: Przerobiłem kilkanaście g fenyla, dawki 100-150 mg, raz dziennie, okazjonalnie, nie dłużej niż 2-3 dni - praktycznie nigdy nie suplementowałem choliny i nigdy nie bolała mnie po fenylu głowa.
Takie migreny maja rozne podloza, moze to brak choliny, moze magnezu, moze nowo kupiona poduszka albo lecaca cegla z dachu.
[mention]Pawel_31[/mention] a co ma huperc6na do wit b4?
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
siejesz tylko dezinformację.
@Pawel_31
Nie może. Zupełnie inny sposób działania. Tak jak MDMA nie zastąpi serotoniny.
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Ekstrakty z konopi poprawiają funkcje poznawcze u chorych na Alzheimera – nowe badanie kliniczne
Według nowych danych z kontrolowanego placebo badania klinicznego, opublikowanego w „Journal of Alzheimer’s Disease”, długotrwałe stosowanie roślinnych ekstraktów kannabinoidowych poprawia funkcje poznawcze u pacjentów z demencją związaną z chorobą Alzheimera (AD).
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
