Cavalier [wiśniowy, czasem porzeczkowy] - w smaku takie sobie, przeważnie majone z colą, tzw. cherry coke :-D Mniam x'D
Jabłuszko sandomierskie - lokalne wino, produkowane w pięknych, sandomierskich sadach. W smaku całkiem OK [pite raz w życiu w stanie już sporego upojenia piwnego, więc nie wiem jak z tym smakiem dokońca]. Znajomi majom przeważnie z Liftem jabłkowym. Podobno takie spoko siada.
Porzeczka exclusive - nie pamiętam jak to smakuje
Wiśniówka mocna - pita raz, z colą [cherry coke] majone. Nie wiem, z tym spoko wchodziło ^_^
jak bełtam z porzeczką? currant coke? a leśny owoc? Forrest coke wow... eeee to je turbo kola :-)
To bym wolał już z mety sprajta.
Jean Cocteau
mustak- gówno
leśny dzban (3 smaki)- dobre
granat- dobre
twist (2 smaki)- dobre, gazowane
nalewki to tylko z agropolu
jebać nalewki z niechcic
Jeśli napisałem post dłuższy niż 2 zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie.
Mustaki pewien okres czasu też jakoś mi się podobały, ale to juz było chyba ostanie winko, bo przerzuciłem się szczebel wyżej na nalewatory
Najczęściej ten piło sie nalewkę miętową(miętówkę).
Adm
Kto nigdy nie obalał jaboli parku z kolegami ten nie jest prawdziwym mężczyzną :-)
Zgadzam się :-)
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia
Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.