nasienie14 pisze:W jakich dawkach alprazolam, czy moge mieszac z piwem?
Scalono - 909
PS jak myslicie co lepsze na wyjscie do ludzi polac sobie 1.5ml GBL czy 0.25/0.5 alpry?
Nie wiem skąd wywnioskowales, że nie moge wyjść z domu bez substancji psychoaktywnych.
Pytam i chce sprobowac pewnie w tych samych celach co ty- aby nadac każdemu takiemu wyjściu smaczek :D
Nycomed pisze:2-6 mg z max. 2-4 piwkanasienie14 pisze:W jakich dawkach alprazolam, czy moge mieszac z piwem?
kwestia osobnicza ale bez tolerki to i czasem 0,25mg wystarczy.
PS: Jeden znajomy jadl 10 mg alpry bez żadnej tolerki na benzo jakiejkolwiek i mowi ze pamięta ze jadl jeden tabs za drugim i nagle pyk budzi się następnego dnia rano , caly blister zjedzony a on nic nie pamięta , no cóż co kraj (osiedle) to obyczaj :)
nasienie14 pisze:A tak bez przesadyzmu dla osoby nowej w te zabawke? Jak raz wzialem dwie tabletki alpraxu po 0.25mg to mnie zmoglo spac a ja bym mial brac 2mg. 0 tolerancji i nie jakos nie wiadomo jak sie musze nakrecic tylko zeby przyjemniej sie rozmawialo
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
