Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
Te maki to też mają swoje "ulubione" miejsca, tak ja te czerwone, typu górki i jakieś zwały ziemi?
Pozdrawiam
EDIT:
Wrucilem wlasnie z pol za moim osiedlem, i przynioslem 200 makowek i platki i lodygi makow polnych :)
susze wszystko i robie makiware, tlyko niewiem czy na raz czy na dwa razy z tego wszystkiego, a maybe wiecej. :D
Lotnik pisze: Jest opcja zeby polne opium zasuczysz i spalic :) albo cale makowki...
EDIT:
Wrucilem wlasnie z pol za moim osiedlem, i przynioslem 200 makowek i platki i lodygi makow polnych :)
susze wszystko i robie makiware, tlyko niewiem czy na raz czy na dwa razy z tego wszystkiego, a maybe wiecej. :D
Ja to planuje zrobić sobie opium albo zupę z tego maku polnego, przetestować tą readynę, szkoda, że duckduckgo mało mówi na ten temat, pewnie na anglojęzycznych stronach jest więcej, ale ja nie znam angielskiego.
Ostatnio ktoś mi wysyłał na pocztę foty maku lekarskiego, uwaga: mak lekarski może mieć też czerwone kwiaty! Z tym, że ten lekarski ma postrzępione płatki i większe ciemnozielone makówki. Ten polny jest chujowy, ma małe makówki i jasne. Ale chuj, i tak spróbuję zrobić z tego zupę.
Wogóle wczoraj jadłem PALUSZKI Z MAKIEM :) I postanowiłem wrzucić te nasiona do ziemi, zobaczymy, może wyrośnie mak wysokomorfinowy. Moim zdaniem jest duża szansa, że to mak wysokomorfinowy bo nasiona tegoż maku rolnicy co rok mają za darmo bo im wyrośnie, a mak niskomorfinowy trzeba kupić.
Ale czaje sie na mak lekarski bo w mojej okolicy chlopek z babcia ma na dzialce chyba ze sto!! :D a wjesc na ta dzialeczke bardzo latwo :) i sa piekne makowki :)
Więc zamiast kombinować z makiem polnym lepiej zadac sobie więcej trudu i skołowac lekarski.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.