Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 704 • Strona 8 z 71
  • 23 / / 0
  • 1009 / 42 / 0
Nieprzeczytany post autor: SpalamTo »
1. Benzodiazepiny
2. Benzodiazepiny
3. Benzodiazepiny
  • 708 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: Azuzu Pazuzu »
1.Benzodiazepiny
2.morfina
3.alfa-PVP
  • 12 / / 0
1. meth
2. meth
3. meth

meth not even once!
Uwaga! Użytkownik Hahachichot nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 202 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: DarkRose »
1. pseudoefedryna - krzywa faza, uczucie okropnego zećpania, chęć wyrzygania się i brak jakiejkolwiek stymulacji.

2. nikotyna - substancja, która nic nie daje, a kosztuje sporo i mimo to wciąga, choć paliłam okazjonalnie.

3. DXM - otępiający zamulacz, nigdy nie odważyłam się na wysokie plateau, ale przy 4,5 mg/kg masy ciała wkręciło mi się, że umieram.

3. Syntetyczne kanna (ex aequo z DXM) - chore fazy, gapienie się w ścianę przez godzinę, wszyscy "testerzy" czuli się, jakby IQ spadło im o połowę. Kumpel się okrutnie przekarał, wymiotował, nie był w stanie mówić, cały się trzęsł.
  • 36 / / 0
1. Concerta (metylofenidat)
2. Nasen (zolpidem)
3. Acodin (DXM)
  • 268 / 9 / 3
DXM gałka. muszkatałowa. benzydamina
  • 703 / 40 / 0
Furioz pisze:
dxm gałka. muszkatałowa. benzydamina
Święta trójca narkotyków ostatniej szansy.
  • 1342 / 48 / 0
Zapomniałaś jeszcze o metkacie ;)
SESH
  • 703 / 40 / 0
Nie próbowałam, ale wierzę na słowo.
ODPOWIEDZ
Posty: 704 • Strona 8 z 71
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat

Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.

[img]
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"

Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.

[img]
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję

Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.