Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 2 z 4
  • 155 / 1 / 0
DeathAngel pisze:
Widząc nazwę tematu myślałem, że ktoś chce giebla dożylnie ładowac, gieblówka ala kroplówka %-D

Ciekawe czy był ktoś taki?
były takie temay już:) pojawił się jakieś pół roku temu też wpis o pacjencie który aplikował gbl
doodbytniczo. chwalił sobie ten sposób. co dziwne moderator wyjebał ten wpis do śmietnika, chociaż nie był nie na temat ani obraźliwy. mod pewnie nie
mógł dopuścić do siebie tej wiadomości że można giebla trzaskać w odbyt i w przerażeniu skasował ten ciekawy opis gbl p.r.
  • 206 / 3 / 0
No to który się podejmuje i zrobi trip report? :D
ja odpadam :)
.
  • 1830 / 497 / 0
DeathAngel pisze:
Widząc nazwę tematu myślałem, że ktoś chce giebla dożylnie ładowac, gieblówka ala kroplówka %-D

Ciekawe czy był ktoś taki?

A co do tematu - dodając różnych barwników/skittelsów nie musimy się martwić o trwałość takiej mieszaniny?
Warszawski Ćpun ponoć załadował gbl w bata, a oprócz tego śluz z pochwy, kawę, herbatę, towar rozpuszczony w wodzie ze śniegu, kałuży, itp. %-D
życie jest zbyt krótkie, by dwa razy oglądać to samo porno.

Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
  • 989 / 35 / 0
Jak po ciagu zostaje 1 ml to co zrobic.. tylko iv. Dziala krotko lecz bardzo intensywnie. Potem huknolem VIP'a z biedronki. To tez niezle cpunskie wyzwanie. Wlanie pol litra gazowanego plynu w kabel..
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 202 / 3 / 0
Widzę, że po raz kolejny chwalisz się, co ładowałeś w kabel. Współczuję Twojej instalacji.
  • 704 / 5 / 0
@DarkRose
Mam wrażenie, że Warszawski Cpun użył sarkazmu.

A jeśli nie, to %-D
Uwaga! Użytkownik DeathAngel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 989 / 35 / 0
Skremuj swoja matke, chetnie ja zajebie w kanal.
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 704 / 5 / 0
Ok, ale tylko z wody z kałuży
Uwaga! Użytkownik DeathAngel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 827 / 33 / 0
Ja pierdole ale sie burdel zrobil %-D
Wszystko ok ladujcie se w kanal nawet wode swiecona jesli ktos ma potrzebe ale od matek sie odjebac bo kaze wychlostac %-D Ktos tam sie pytal o trwalosc i czy nie zajdzie jakas reakcja...hmm @fenetylamina dobrze prawi polac mu ;-) pozatym ja kupuje g po to zeby go konsumowac na bierzaco a nie sie modlic do niego i czekac na zbawienie %-D

Zdazylo mi sie wypic takiego zaprawionego dzibelsa zagryzajac tylko guma do zucia i nie wypala tak przelyku jak normalny g, nie zawsze jest dostep do zapojki shota trzeba jebnac wtedy mozna docenic sens robienia gieblowki ;-)

A co do poruszonego watku kroplowki zjarajcie sie i wyobrazcie taka scenke...
"Szpital, oiom i przywoza konajacego delikwenta ktory sie rzuca jak ryba bez wody z deliry....
Panie doktorze on zaraz nam zejdzie co robimy? Gieblowka dozylnie czym predzej!" %-D %-D %-D
Uwaga! Użytkownik PURE GBL jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2278 / 278 / 3
Ktoś tu dzisiaj se, widzę, polał! :D
Ja też czekam na listonosza i dołączę do tego grona, bo za długa abstynencja.
Fenetylamina@tutanota.com
Karny jeżyk: SŁABO OGARNIAM ANATOMIĘ!
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 2 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.

[img]
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn

Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.

[img]
Depenalizacja 3 gramów marihuany i rynek regulowany. Treść Dezyderatu nr 176

20 listopada 2025 roku Komisja do Spraw Petycji uchwaliła Dezyderat nr 176, skierowany do Prezesa Rady Ministrów. Dokument, oparty na petycji obywatelskiej, wzywa rząd do przeprowadzenia systemowej analizy depenalizacji posiadania do 3 gramów marihuany na własny użytek. W treści pisma pojawia się również pytanie o możliwość utworzenia rynku regulowanego. Do dnia 7 stycznia 2026 roku Kancelaria Premiera nie opublikowała odpowiedzi.