Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 137 / 10 / 0
Witam.
Podejrzewam, że to efekt sidow biedaketonow, probowalem tryptamin i fenylek - i jest ok. Nic jednak nie jest dla mnie tak przyjemne jak Tramal/Dolargan ;) Pewnie to błogosławieństwo, bo jak widzę co robią koledzy, jak potrafią siedzieć tydzień, czasem dwa bez mycia się, dopuki jest coś na stole to się cieszę, że te kilka razy nie mogłem czerpać pełnej przyjemności z b-k ;)
  • 5774 / 1184 / 43
Ja to chyba do psajko się nie nadaje. Miałem takie szajby że wszystkich bym pozabijał. Kiedyś się wezmę i opisze to na NG. Od tego czasu nic z psychodeli. W bani się już pierdoli.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 568 / 53 / 0
O, london5, znam parę osób, które miewają podobnie. To chyba taki typ człowieka, jednym sajko podchodzi w samotnosci, innym w towarzystwie, a niektórzy po prostu mają krzywo.
"Even the smallest person can change the course of the future"
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.

[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.