A co do libido to znam jednego co spróbował na kaca rano do roboty to mówił, ze drągal przez pół dnia. ;D
Po wpisaniu frazy "bufedron"
W jednym sklepie RC mają "Metylaminobutyrofenon"
W drugim natomiast po prostu "bufedron HCL"
Metylaminobutyrofenon kosztuje 50 zł za gram, a bufedron HCL 100 zł za 5 gram...
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć na czym polega różnica?
Według dawkowania z wątku niżej:
Dawkowanie:
Słabo 10-20 mg
Średnio 25-40mg
Moco 50-60mg
Bardzo mocno 60mg +
Nie wiem czy na mnie substancja działa słabiej, ale zawsze była tylko delikatna stymulacja, na pograniczu placebo.
Jestem pewien, że czasami brałem więcej niz 60mg.
I teraz pytanie - działanie jest wyczuwalne, czy może substancja działa raczej w tle?
Musząc zrobić około 1500 km samochodem przez 2 dni, gdzie miałem tylko 2 godziny snu, po zaaplikowaniu bufa nie chciało mi się spać, ale to by było na tyle.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.