Miałem zawsze kryształki całkowicie przezroczyste, jakby czystość podchodząca pod 100%, 2-3x większe niż cukier.
https://www.youtube.com/watch?v=4tX3Xh1i0A8
coś dla fanów dobrej muzyki - jeden z najlepszych koncertów ever, MIND BLOWN
Za to branie 4-BMC samemu to lipa straszna, 3-MMC no problem mozna samemu walić. Brefik nie ma takiego ciśnienia na dorzute ani zwały w końcu to swego rodzaju antydepresant.
Po co to wciągać, co chwilkę post że sniff chujowy i gryzie, jakby to miało chociaż taki sens jak w 3-MMC że jesz i dociągasz na wejściu, a tutaj nie ma. Serio chyba lepiej PR to podać jak ktoś chcę szybką drogę, z wejściem. (tylko nie wiem czy też nie było problemu takiego, że potem potrzebna jest maść na ból dupy).
bbk pisze:Dla mnie bez porównania, pół grama brefa nigdy nie dało takiej euforii jak 3mmc w ilości 350mg.
Miałem zawsze kryształki całkowicie przezroczyste, jakby czystość podchodząca pod 100%, 2-3x większe niż cukier.
przemo8848 pisze: a już to w tym temacie pisałem, dla mnie bref daje o poziom wyższą euforię niż 3mmc, i wcale nie potrzebuje do tego towarzysza do rozmowy. Empatia wywalona w kosmos i to może dzięki temu mam takie odczucia, ale rozmowa nie jest konieczna żeby odczuwać euforię. W dodatku zdecydowanie mniejsze pobudzenie niż w trójce, ale dużo zależy od sortu. Trzyma też dłużej niż 3mmc, około 3-4 godzin przy optymalnej dawce.
ale do uja no...czy bref jest lepszy od 3MMC?
https://www.youtube.com/watch?v=4tX3Xh1i0A8
coś dla fanów dobrej muzyki - jeden z najlepszych koncertów ever, MIND BLOWN
bbk pisze:Sam widzisz, jednoznacznie nie da się stwierdzić... Na brefedronie muzyka nie wchodzi tak cudnie, libido zostaje raczej w punkcie wyjścia, ale za to jest dużo mniejszy zjazd, u większości mniejsze ciśnienie na dorzutkę i jest bardziej lajtowy dla ciała.
dorzutki czy zjazd to dla mnie żaden wyznacznik jakości - liczy się faza szczura
https://www.youtube.com/watch?v=4tX3Xh1i0A8
coś dla fanów dobrej muzyki - jeden z najlepszych koncertów ever, MIND BLOWN
bbk pisze:Zabrakło mi wcześniej słowa... Brefedron wyróżnia dodatkowo taka.. naturalność. Nie czujesz, byś łykał chemię.
takie coś było możliwe jedynie przy kokainie i nie spotkałem się jeszcze z substancja amf/b-k, która by nie zalatywała chemia na "języku" ... mówisz , że ten jest "inny" - na pewno sprawdzę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/177-284139.jpg)
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów
Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cement.jpg)
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu
Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.