Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
to dla mnie kazdy inny powinien sam wybadac jak u niego/u niej z tematem poczawszy od dawek 15-30mg
sa ludzie, ktorzy po 150mg zwiedzaja juz inne swiaty, inni sa w stanie zjesc tyle do pracy na lekka poprawe humoru
600mg moklo to malo nie jest. zrobisz sie czerwony, spocisz, goracza a na koniec to cie rozjebie od srodka
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
White_Power pisze:Zacznij od jednej rano i dokladaj co dzien az bedzie ok.
600mg moklo to malo nie jest. zrobisz sie czerwony, spocisz, goracza a na koniec to cie rozjebie od srodka
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
MVP pisze:w jakich dawkach mam brać to DXM żeby był efekt antydepresyjny i żeby było bezpiecznie?
MVP pisze: Chciałbym dołożyć do tego moklobemidu DXM bo podobno jest inhibitorem zwrotnego wychwytu serotoniny czyli teoretycznie może pomóc w depresji i tutaj moje pytanie brzmi - w jakich dawkach mam brać to DXM żeby był efekt antydepresyjny i żeby było bezpiecznie?
moklobemid jest inhibitorem odwracalnym (nie niszczy enzymu, nie trzeba robić długich przerw) i w normalnych dawkach działa tylko na MAO A dlatego takie testy nie będą bezpośrednio niebezpieczne dla życia, ale mogą spowodować bardzo nieprzyjemne objawy.
testując nie opieraj się na określaniu dawek, ale czasu odstępu pomiędzy MAOi a SSRI, stopniowo skracając czas możesz oznaczyć przy pomocy termometru obszar graniczny w którym substancje będą wykazywać działanie nieporządane.
Proponuje zacząc od 24h odstępu pomiędzy zapisaną przez lekarza dawką MAOi oraz 30-90mg DXM, każdorazowo obniżając czas o 1h. Przyjmując temperaturę 37C jako stan pre-SS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg)
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zrzut-ekranu-2025-01-15-o-12.17.13.png)
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/ministerio_de_interior_de_espana.jpg)
Hiszpańska policja rozbiła komórkę kartelu. "To była twierdza marihuany"
W ostatnich latach Hiszpania stała się jednym z głównych punktów tranzytowych narkotyków do Europy. Jej strategiczne położenie na Półwyspie Iberyjskim — z długą linią brzegową, portami o ogromnym znaczeniu handlowym i Cieśniną Gibraltarską, przez którą prowadzi kluczowy szlak między Afryką a Europą — sprawia, że kraj ten jest szczególnie narażony na działalność międzynarodowych mafii narkotykowych. Najnowszym tego dowodem jest rozbicie w Walencji komórki tzw. Bałkańskiego Kartelu, jednej z najaktywniejszych organizacji przestępczych Europy Wschodniej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/berlincannaparade.jpg)
Niemcy. Rośnie konsumpcja marihuany wśród dorosłych
Konsumpcja marihuany w Niemczech wśród młodych dorosłych znacznie wzrosła, za to nastolatkowie rzadziej po nią sięgają.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/diler-rzeszow.jpg)
Rzeszów: policjant zawiódł zaufanie dilera, który proponował mu zioło i zwyczajnie go aresztował
Strzyżowski funkcjonariusz w czasie wolnym od służby ujął 18-letniego dilera, który zaoferował mu marihuanę w zamian za sprawdzenie, czy w pobliżu nie ma policji. Do zdarzenia w Rzeszowie, gdzie policjant przebywał wraz ze swoim krewnym.