Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
to dla mnie kazdy inny powinien sam wybadac jak u niego/u niej z tematem poczawszy od dawek 15-30mg
sa ludzie, ktorzy po 150mg zwiedzaja juz inne swiaty, inni sa w stanie zjesc tyle do pracy na lekka poprawe humoru
600mg moklo to malo nie jest. zrobisz sie czerwony, spocisz, goracza a na koniec to cie rozjebie od srodka
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
White_Power pisze:Zacznij od jednej rano i dokladaj co dzien az bedzie ok.
600mg moklo to malo nie jest. zrobisz sie czerwony, spocisz, goracza a na koniec to cie rozjebie od srodka
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
MVP pisze:w jakich dawkach mam brać to DXM żeby był efekt antydepresyjny i żeby było bezpiecznie?
MVP pisze: Chciałbym dołożyć do tego moklobemidu DXM bo podobno jest inhibitorem zwrotnego wychwytu serotoniny czyli teoretycznie może pomóc w depresji i tutaj moje pytanie brzmi - w jakich dawkach mam brać to DXM żeby był efekt antydepresyjny i żeby było bezpiecznie?
moklobemid jest inhibitorem odwracalnym (nie niszczy enzymu, nie trzeba robić długich przerw) i w normalnych dawkach działa tylko na MAO A dlatego takie testy nie będą bezpośrednio niebezpieczne dla życia, ale mogą spowodować bardzo nieprzyjemne objawy.
testując nie opieraj się na określaniu dawek, ale czasu odstępu pomiędzy MAOi a SSRI, stopniowo skracając czas możesz oznaczyć przy pomocy termometru obszar graniczny w którym substancje będą wykazywać działanie nieporządane.
Proponuje zacząc od 24h odstępu pomiędzy zapisaną przez lekarza dawką MAOi oraz 30-90mg DXM, każdorazowo obniżając czas o 1h. Przyjmując temperaturę 37C jako stan pre-SS
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
