ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
  • 78 / 1 / 0
Witam. Są tutaj wśród was ćpunki osoby dbające o dietę i sportowy tryb życia? Wiem, że są, jednak tematy się nie pojawiają, a z pojedynczych postów w tasiemcu nie wywiązuje się żadna merytoryczna dyskusja.
Uprawiacie jakieś sporty? Biegacie? Przestrzegacie zasad zdrowego odżywiania?

Na początek mam pytanie jak radzicie sobie z przekąskami gdy jesteście poza domem i przychodzi głód? Najgorszą rzeczą jest pójście do pobliskiego sklepu i kupienie słodkości. Najgorszą, ale też najszybszą i najczęściej wpadającą do głowy. Jemy słodycz, organizm zaspokaja swoje zapotrzebowanie i gitara. A kilogramy idą w górę od zbędnych węglowodanów....

Jak sobie z tym radzicie? Np. w szkole / pracy?

Przydatne linki:
http://potreningu.pl/
http://www.body-factory.pl/
http://www.bieganie.pl/
Uwaga! Użytkownik bluff jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 88 / / 0
Akurat ćpańsko pomoglo mi wyjść z czegoś na kształt początków anoreksji, w ciągu paru miesięcy zrzuciłam koło 10kg i złapałam porządną niedowage, dopiero testując różne substancje zauważyłam jak bardzo sobie spsułam organizm tymi dietami i postanowiłam troche ustabilizować sytuację :rolleyes: tak czy inaczej słodyczy nie jem od dłuższego czasu i nie sprawia mi to wielkiego problemu, serio da się opanować, z tym że teraz zamiast głodować po prostu mam ze sobą zawsze jakąś w miarę zdrową przekąskę i mniej więcej rozplanowuję co będę jeść przez cały dzień

i jeszcze dość rzadko znajduję czas, ale zaczęłam pływać. Bardzo fajna sprawa, polecam
  • 78 / 1 / 0
Mi chodzi o jakąś białkową przekąskę do pracy, są te wysokobiałkowe batony w sklepach z odżywkami, niestety do tanich one nie należą.
Uwaga! Użytkownik bluff jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Masz problemy - nie chcesz jeść słodyczy to mówisz sobie nie i już(zwykle i tak szkoda kasy na ten shit, jedynie sobie od czasu do czasu kupuje tabliczke wedlowskiej na poprawe humoru :-) ). Do szkoły/pracy zabierasz kanapki lub jak chcesz byc pro sportowiec kulturysta ryż z kurczakiem w jakimś szczelnym opakowaniu lub cos innego. W szkole zwykle od kogos biore kanapki.
  • 78 / 1 / 0
Tak, mam problem, chleb nie jest zdrowy, a ciężko mi o samodyscyplinę jeśli chodzi o słodycze zwłaszcza w okresie zimowym. Kasa to nie problem. A orzechy? To byłoby takie wyjście 'po środku'.

A wy ćpunki, przestrzegacie jakiejś diety?
Uwaga! Użytkownik bluff jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 678 / 1 / 0
Uwielbiam wpierdalać!

Z form aktywności to sporo jeżdżę rowerem z racji tego, że mieszkam w pipidówie w której jest to najwydajniejszy sposób przemieszczania się. Lubię też biegać, czasem pyknę w nogę. Opycham się jak prosiak: jemy z Lubą duży obiad, często przy codziennych zakupach do koszyka lecą batoniki, chrupki, chipsy. Staram się też wpierdzielać jogurty, owoce, obiady u nas zawsze wzbogacone są o michę surówki. Generalnie jem dobrze, ale na dłuższą metę gdyby nie ruch to wyglądałbym jak wieprz gotowy do zarżnięcia na bekon.
delikatny jestem na zwale.
  • 1951 / 15 / 0
Ta, trenuję na siłce. Ma ktoś jakieś pomysły jak zaskoczyć mięśnie, tak żeby mi bic i barki zaczęły jakkolwiek rosnąć? Ale tylko na wolnym obciążeniu.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2362 / 31 / 0
wklej plan
BS
  • 78 / 1 / 0
tylko na wolnym obciążeniu
Właśnie to może być przyczyną tego, że nie rosną. Też jestem zwolennikiem wolnych ciężarów, ale biceps trzeba izolować by się powiększał.
Uwaga! Użytkownik bluff jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2362 / 31 / 0
Przede wszystkim trzeba zwiększać obciążenia co trening, nawet kosztem 1 czy 2 powtórzeń w serii. Jak od dłuższego czasu używa się tego samego ciężaru to organizm nie dostaje bodźców do rozrostu tkanki ponieważ dostosowany jest już do jakiegoś obciążenia.
Jak robisz np wyciskanie zza karku 10, 10, 8, 6, 4 to dołóż sobie do każdej serii jakieś 5-10kg i zrób 8, 8, 6, 4, 2
BS
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.