Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 1 z 5
  • 3 / / 0
Witam

Jak często i czy w ogóle pijecie wodę? Jak tak to gazowaną czy raczej nie? Mineralną, źródlaną, może z kranu. :-p Czy bez wody nie wychodzicie z domu, może zapijacie nią np. wódkę ? Generalnie luźna rozmowa na temat tego co myślicie o piciu wody.

Od jakiegoś czasu codziennie staram się mieć przynajmniej 2 litry niegazowanej ''Żywiec Zdrój''. Robię sobie codziennie wycieczkę do Biedronki po zakup wody( taki mój mały rytuał ). Kiedyś nie piłem wcale i krzywiłem się na samą myśl o wypiciu czegoś co nie ma smaku. Na dzień dzisiejszy stawiam ją na tym samym miejscu co herbatę ;-) Zdarza się że na imprezach przychodzę jedynie z wodą.
Podobno "Wielka Pieniawa" jest najlepsza na kaca ;-) mi osobiście jednak nie smakuje.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2021 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
Life is too short to spend time with people who suck the happiness out of You...
  • 578 / 8 / 0
Czytałem gdzieś, że woda w wodociągach ma conajmniej tak samo rygorystyczne standardy jak te dopuszczane do sprzedaży jako "mineralne". Piję kranówę z filtra osmotycznego - prawdopodobnie najlepsza opcja.
  • 1457 / 18 / 0
Re: H2O
Nieprzeczytany post autor: kfs »
Lubię gazowaną, więc zawsze w pokoju przy kompie stoi butla Żywca, do jedzenia pijam raczej niegazowaną. Jak wychodzę z domu to najczęściej nalewam sobie do małej butelki na drogę. Dziennie piję ok. 2 litry samej mineralki, do tego inne napoje. Odkąd pamiętam zawsze wolałem czystą wodę od innych napojów.

@Amaterasu, kranówa ma dużo fluoru, a nie wiem czy te filtry są w stanie dokładnie tą wodę z niego oczyścić. Mam taki, też czasami używam, ale ma gorszy smak, więc wolę butelkową.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 550 / 3 / 0
Co?
Uwaga! Użytkownik AstralWalker nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2451 / 79 / 0
Jak nic innego nima pod ręką to pije inaczej nie , a czy kranówa czy mineralna czy święcona to jeden chuj bo i tak bez smaku to jest :-/
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 3129 / 18 / 0
Re: H2O
Nieprzeczytany post autor: chusajn »
Ja w ogóle nie piję wody, jedynie róznej maści herbaty, yerba mate, soki owocowe.
High, how are you?
  • 1513 / 23 / 0
Re: H2O
Nieprzeczytany post autor: mr_b »
Niespecjalnie podchodzi mi niegazowana. W lecie gazowanej nawet do 2l dziennie, w sezonie zimowym raczej więcej herbatek i ciepłych napojów. Kranówy nie piłem już parę lat. Czasem zdarza mi się szklaneczkę letniej przegotowanej (bardziej mi smakuje niż mineralna niegazowana)
Wodą lubię się polewać :P gorące prysznice, letnia z rana na twarz itp :P no i czasem spacer w deszczu.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 3 / / 0
Nie popijam wodą posiłków, od tego mam herbate :-p
Raz w życiu wziąłem gel pod prysznic i wyszedlem na dwór(lała potężna ulewa),najzwyczajniej na świecie brałem prysznic :-D
Life is too short to spend time with people who suck the happiness out of You...
  • 129 / 4 / 0
Re: H2O
Nieprzeczytany post autor: Fido69 »
Tylko kranówa, litr dziennie minimum
W Kielcach mamy wodę w kranie najlepszą z miast wojewódzkich w Polsce lamusy
litr za 0,0013 zł czyli kilka tysięcy razy mniej niż jakąś żywiec zdrój czy inne dzidostwo
  • 1519 / 16 / 0
Ja pije tylko gazowaną. I tylko z butelki. Nie wiem czemu jak pije ze szklanki to wgl mi nie smakuje a z butelki już tak..
Żeby życie miało smaczek, raz grzybek a raz maczek...


Breslau jest niemieckie!
ODPOWIEDZ
Posty: 47 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.