Jak często i czy w ogóle pijecie wodę? Jak tak to gazowaną czy raczej nie? Mineralną, źródlaną, może z kranu. :-p Czy bez wody nie wychodzicie z domu, może zapijacie nią np. wódkę ? Generalnie luźna rozmowa na temat tego co myślicie o piciu wody.
Od jakiegoś czasu codziennie staram się mieć przynajmniej 2 litry niegazowanej ''Żywiec Zdrój''. Robię sobie codziennie wycieczkę do Biedronki po zakup wody( taki mój mały rytuał ). Kiedyś nie piłem wcale i krzywiłem się na samą myśl o wypiciu czegoś co nie ma smaku. Na dzień dzisiejszy stawiam ją na tym samym miejscu co herbatę ;-) Zdarza się że na imprezach przychodzę jedynie z wodą.
Podobno "Wielka Pieniawa" jest najlepsza na kaca ;-) mi osobiście jednak nie smakuje.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
@Amaterasu, kranówa ma dużo fluoru, a nie wiem czy te filtry są w stanie dokładnie tą wodę z niego oczyścić. Mam taki, też czasami używam, ale ma gorszy smak, więc wolę butelkową.
Wodą lubię się polewać :P gorące prysznice, letnia z rana na twarz itp :P no i czasem spacer w deszczu.
Raz w życiu wziąłem gel pod prysznic i wyszedlem na dwór(lała potężna ulewa),najzwyczajniej na świecie brałem prysznic :-D
W Kielcach mamy wodę w kranie najlepszą z miast wojewódzkich w Polsce lamusy
litr za 0,0013 zł czyli kilka tysięcy razy mniej niż jakąś żywiec zdrój czy inne dzidostwo
Breslau jest niemieckie!
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Danii: jazda autem po zażyciu gazu rozweselającego na równi z jazdą pod wpływem narkotyków
W Danii prawnie zabronione jest prowadzenie samochodu pod wpływem gazu rozweselającego (podtlenku azotu). W takim wypadku kierowca będzie traktowany tak, jakby zażył narkotyki, i może stracić prawo jazdy na trzy lata
Zapomniał o marihuanie ukrytej w drewnianym wychodku
Płońscy kryminalni nie spodziewali się znaleźć narkotyki w takim miejscu. 25-latek z gminy Glinojeck postanowił ukryć torbę z marihuaną w drewnianym wychodku za domem. Z czasem o swoim „składzie” zapomniał, ale pamięć odświeżyli mu funkcjonariusze, którzy przyjechali z niezapowiedzianą wizytą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a wkrótce może usłyszeć kolejne.
Narkotyki w starożytnym Egipcie i Mezopotamii? Archeolodzy mają koronny dowód
Nowe badania przenoszą nas w czasie o ponad 2500 lat. Odkryto dowód na to, że elity starożytnego Egiptu i Mezopotamii regularnie używały opium. Był to stały element ich życia. Prawdę ujawniło alabastrowe naczynko.