Na pokład można zabrać pojemniki z mlekiem dla dzieci lub z lekarstwami bądź innymi substancjami o konsystencji płynnej lub półpłynnej niezbędnymi na czas lotu, nawet jeśli znajdują się w pojemnikach większych niż 100 mI. Takich przedmiotów nie trzeba umieszczać w osobnej torebce. W celu usprawnienia przejścia przez punkt kontroli należy wyjąć je z bagażu kabinowego. W miarę możliwości wskazane jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego, iż dana substancja/lek jest przez Państwa stosowana. Ze względów bezpieczeństwa kontroler może poprosić o otwarcie oraz spróbowanie
zabieranych substancji płynnych.
Czy wyrywkowo sprawdzają bagaże - wcześniej wspomniane wyrywkowe - (jak się nie leci do emiratów, tylko do UK)
Czy mają taki sprzęt jak na lotniskach, który prześwietla zawartość torebki/plecaka itp?
Na forum znalazłem tylko jeden stary wątek z lakonicznymi wypowiedziami, więc przepraszam i proszę o pomoc.
Switched my sulph to AJAX.
Ja nie dalej jak kilka dni temu lecąc do Anglii włożyłem w bagaż ten główny 2 paczki relanium, Aulin, 2 Thiocodiny i 2 Otriviny. Zadne wielkie używki, ale nawet mi przez myśl nie przeszło żeby sie ktos przypierdolił i tak też było.
Wode i inne napoje to faktycznie każą ci wyjebać przy przejściu przez bramki, ja nieuważnie wziąłem małą colę i małą wodę i pozbylem się ich właśnie na bramkach.
W walizce miałem po kilka pak klonów, innego benzo, mianseryny.... żadnych zaświadczeń nie posiadałem.
W podręcznym trzymałem "luzem" tabletki na czas podróży (która w sumie trwa ponad dobę).
Thiocodin do NL to dla mnie zupełnie bezsensowne przedsięwzięcie, bo jakbym chciał opio to kupiłbym sobie na miejscu hel :-D .
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.

