Stymulanty - Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

• 4 / / 0

ja mialem ostre psychozy ale wtedy spalilem sam gieta z bonga

• 314 / 1 / 0

CHodzi mi oto właśnie aby na nogi cie postawiło. A feta potem baku to ostre jazdy murowane. Ja bym nie polecał bo sposób dla hardcorowców

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Izraelski parlament przyjął ustawę o eksporcie leczniczej marihuany

Parlament Izraela jednomyślnie przyjął ustawę zezwalającą na eksport marihuany wykorzystywanej w celach leczniczych. Zatwierdzenie nowego prawa przez rząd - ostatni krok wymagany do wejścia ustawy w życie - uważany jest za formalność - podała agencja AP.

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

palenie i wciaganie to zaje metoda jest, dobrze dziala tesh e + mj. jak wciagne na imprezie 1/4 albo 1/2 mleka ew zarzuce 1 lub 2 talerze to potem moge jarac baczke cala noc i caly nastepny dzien bardzo przyjemne uczucie. pzdr dla wszystkich hardstajlowcow
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2006 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

moze to zalezy od organizmu, albo po prostu od nastawienia z jakim czlowiek zazywa dana substancje. pzdr

• 57 / 3 / 0

ja wiem od czego to zalezy(przynajmniej u mnie).
jesli wczagalem pierwszy dzien i pozniej sobie dopalilem to bylo calkiem sympatycznie, chyba, ze siedzialem sam nawciagany i wgralo mi sie za mocno myslenie to nic z tego:/. a jesli byl to muj 3-4(lub dalej) dzien maratonu to schizy murowane.
ja nigdy nie odczowalem jakiegos wyjadkowo mocnego walenia serca, ale moze niektorzy tak maja.
Użytkownik nieaktywny
  • 119 / 2 / 0

na dyskotece zażyłem kilka bąbek amfetaminy i było fajnie. niestety przysiadłem się do kolesia, który rytułalnie poczęstował mnie ganją. konwenanse klubingowe nie pozwalały mi odmówić. następnie pustka w głowie za wyjątkiem myśli: "ide do domu". według mnie zupełnie nieopłacalne połączenie, ale to tylko subiektywna opinia. bo czyż jest coś bardziej subiektywnego niż działąnie substancji psychoaktywnych?

Nof

Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 10 / 0

Dla mnie miksowanie cannabis z MDMA to marnowanie obu. Marihuana spłyca i przysłania serotoninową przyjemność i empatie. Jeśli już je łączyć to najpirw MDMA i gdy już działanie zacznie ustępować, a my zaczynami czuć ten żal i tęsknotę za efektami ecstasy, to możemy sobie zapalić aby lepiej przetrwać dołek i łatwiej zasnąć.

h0b

• 114 / / 0

Ja dosyć często stosowałem mix: tussipect + redbull + marihuana. Było ok. Przed szkołą szczególnie polecam.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata