Tantum rosa

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2 / / 0

W sumie nie do końca wiem gdzie to napisać...
Jutro w nocy chcemy wziąć z moja przyjaciółka tantum rosa. Mamy trzezwego opiekuna. Przeprowadzenie ekstrakcji, dzisiaj spróbujemy ale to pierwszy raz więc jak coś zepsuje...no jasne co można zapsuc zalaniem wody, w moim przypadku wszystko. Natomiast chodzi mi o skutki uboczne. Pierwszy raz zdecydowała się na coś innego niż zioło i nie chce jej zepsuć tego "pierwszego razu" i tak ma już migreny. A rano ma iść do psychologa. Co powinniśmy zrobić, czego uniknąć, co wziąć na złagodzenie objawów i czy normalne chodzenie przy 3 saszetkach jest możliwe? Dziewczyną ma 170cm i 53kg. Jak ją zabije to się zabije. O siebie się nie martwie, nie pierwszy raz eksperymentuje A mój organizm i tak już mnie nienawidzi...
  • 264 / 32 / 0

Chodzi do psychologa i chcesz jej zapodać delirianta, chcecie sobie całkiem mózgi pokrzywić? To nie są przyjemne substancje w działaniu.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

CBŚP i buprenorfina zamiast proszku do prania

Z ustaleń CBŚP i funkcjonariuszy francuskich oraz ukraińskich wynika, że substancja psychotropowa tj. buprenorfina przemycana była z Francji m.in. przez Polskę i trafiała na Ukrainę.
  • 210 / 31 / 0

kurwa, zajebisty wybór substancji na pierwszy raz, już chyba sie lepiej dexa nażreć
  • 1836 / 616 / 0

Pseudo drug, po którym faza bardziej przypomina strucie, niż tripa i do przyjemnych nie należy. Musieliby mi chyba zapłacić, bo z własnej woli nie ruszyłbym tego gówna. Daj znać jak bardzo koleżance się popierdoliło we łbie po tym szajsie...
  • 1600 / 264 / 0

Jak Wam zależy na tym żeby się naćpać deliriantami to mniej szkodliwą opcją będzie dimenhydrynat. Też macie bez recepty w aptece i nawet ekstrakcji robić nie trzeba.

Jeśli natomiast chcecie się naćpać czymkolwiek to DXM. Ten drag ma się prawo spodobać i ma stosunkowo mało skutków ubocznych.
  • 32 / 2 / 0

Podpisuje się pod wszystkim co zostało wyżej wymieniane. Pierwszy raz z jakąkolwiek substancją psychoaktywną i 3 saszetki tego gowna, ja tego nie wiedzę.
  • 403 / 65 / 0

W łeb się pierdolnij, a nie tantum rosa.
Pozdrawiam
  • 245 / 36 / 0

nie wiem skąd ten pomysl żeby tego sprobowac i to na pierwszy raz , plus jest taki ze moze nigdy by juz nie chciala tylkac zadnych dragow po takiej "wycieczce" odradzam , moze lepiej np MDMA ?
  • 2 / / 0

17 czerwca 2019DelicSajko pisze:
W łeb się pierdolnij, a nie tantum rosa.
Pozdrawiam
Bardzo kulturalna odpowiedź.
Ja już to jadłam ale tylko jedną saszetke. Chodzi mi o jej zdrowie. Jaka ilość i co zrobić żeby jej głowa nie bolała...
  • 1836 / 616 / 0

Obstawiam że mają max po 15 lat, skoro chcą wrzucać taki szajs %-D
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata