Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
  • 2 / / 0
W sumie nie do końca wiem gdzie to napisać...
Jutro w nocy chcemy wziąć z moja przyjaciółka tantum rosa. Mamy trzezwego opiekuna. Przeprowadzenie ekstrakcji, dzisiaj spróbujemy ale to pierwszy raz więc jak coś zepsuje...no jasne co można zapsuc zalaniem wody, w moim przypadku wszystko. Natomiast chodzi mi o skutki uboczne. Pierwszy raz zdecydowała się na coś innego niż zioło i nie chce jej zepsuć tego "pierwszego razu" i tak ma już migreny. A rano ma iść do psychologa. Co powinniśmy zrobić, czego uniknąć, co wziąć na złagodzenie objawów i czy normalne chodzenie przy 3 saszetkach jest możliwe? Dziewczyną ma 170cm i 53kg. Jak ją zabije to się zabije. O siebie się nie martwie, nie pierwszy raz eksperymentuje A mój organizm i tak już mnie nienawidzi...
  • 977 / 221 / 0
Chodzi do psychologa i chcesz jej zapodać delirianta, chcecie sobie całkiem mózgi pokrzywić? To nie są przyjemne substancje w działaniu.
  • 1100 / 273 / 0
kurwa, zajebisty wybór substancji na pierwszy raz, już chyba sie lepiej dexa nażreć
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1864 / 699 / 0
Pseudo drug, po którym faza bardziej przypomina strucie, niż tripa i do przyjemnych nie należy. Musieliby mi chyba zapłacić, bo z własnej woli nie ruszyłbym tego gówna. Daj znać jak bardzo koleżance się popierdoliło we łbie po tym szajsie...
"Na nic mi terapia,
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
  • 1993 / 490 / 0
Jak Wam zależy na tym żeby się naćpać deliriantami to mniej szkodliwą opcją będzie dimenhydrynat. Też macie bez recepty w aptece i nawet ekstrakcji robić nie trzeba.

Jeśli natomiast chcecie się naćpać czymkolwiek to DXM. Ten drag ma się prawo spodobać i ma stosunkowo mało skutków ubocznych.
  • 30 / 2 / 0
Podpisuje się pod wszystkim co zostało wyżej wymieniane. Pierwszy raz z jakąkolwiek substancją psychoaktywną i 3 saszetki tego gowna, ja tego nie wiedzę.
  • 3174 / 887 / 5
W łeb się pierdolnij, a nie tantum rosa.
Pozdrawiam
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=69736&hilit=Chef&start=170
Podziel się posiłkiem
  • 563 / 104 / 0
nie wiem skąd ten pomysl żeby tego sprobowac i to na pierwszy raz , plus jest taki ze moze nigdy by juz nie chciala tylkac zadnych dragow po takiej "wycieczce" odradzam , moze lepiej np MDMA ?
  • 2 / / 0
17 czerwca 2019DelicSajko pisze:
W łeb się pierdolnij, a nie tantum rosa.
Pozdrawiam
Bardzo kulturalna odpowiedź.
Ja już to jadłam ale tylko jedną saszetke. Chodzi mi o jej zdrowie. Jaka ilość i co zrobić żeby jej głowa nie bolała...
  • 1864 / 699 / 0
Obstawiam że mają max po 15 lat, skoro chcą wrzucać taki szajs %-D
"Na nic mi terapia,
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.