Dodatkowo wydaje mi się że uspokaja i opróżnia głowę z myśli. Myśli się klarownie, ale nie ma się ku temu większej ochoty - równie dobrze (a może nawet lepiej) człowiek może się udać na spacer.
Ciekaw jestem czy przy regularnym stosowaniu te odczucia się zmieniają?
No jak długo utrzymują się efekty (u mnie do 3 godzin)
Pauli pisze:Panowie, orientuje się ktoś ile kosztuje Semax, w rosyjskiej aptece?
cut
wycięto źródło - 909
Efekty są natychmiastowe.
Dla mnie działa na PTSD i stany lękowe.
Lepsza koncentracja, motywacja, podniesiony nastrój, lepsza pamięć, działa przeciwlękowo.
Dużo o tym już napisane w internecie. Ja osobiście nie spodziewałem się takiego wyraźnego działania.
To nie to co nootropy. Poczytajcie o badaniach.
Dla mnie świetna rzecz.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
CBZC rozbija packzomatową dystrybucję
Współpraca policjantów z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i wydziału kryminalnego z Chełmna doprowadziła do zatrzymania 44-latka, który z wykorzystaniem paczkomatów, wysyłał do odbiorców paczki z narkotykami. Przy zatrzymanym funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i gotówkę. Mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.
