RTI-111; Dichloropane

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2142 / 268 / 3

Testował ktoś jeszcze z tego sklepu?
  • 317 / 11 / 0

Ja mam jeszcze to RTI co hiszpanie rozsyłali na samplach po 2g i wam powiem ,że aż takie zajebiste to to nie było moim zdaniem. Lepsze od ketonów to na pewno, ale ogólnie to 2-FA/3-FA fajniejsze od tego jest. Zapach bardzo specyficzny to RTI ma, ciężko pomylić z czymś innym.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Marihuana medyczna już w aptekach? "Dementujemy te doniesienia"

Marihuana medyczna trafiła w poniedziałek do polskich aptek – taka informacja obiegła w poniedziałek internet. Jak się okazało, była przedwczesna.
  • 6 / / 0

Pany i Panewki pytanie na szyyybko ;)
Jeśli zarzuciłem sobie tej mefokoksoamfy 0.4g z 0.5g w ciągu ostatnich 17h i jeszcze mnie trzyma trochę to walnąć tą setkę jeszcze czy na następny dzień na odmułe zarzucić?
  • 177 / 19 / 0

Ten cały RTI-111 w działaniu jest bardzo podobny do koki tylko bez efektu euforycznego, tj. bez podwyższenia nastroju. Reszta efektów się praktycznie pokrywa, są naprawdę zbliżone.

Prawdziwy "clearhead" stim. Po dziambie wzrasta skupienie, zmysły działają mocniej. Można się wkręcić w robienie rzeczy. Ale jak dla mnie na party drug się nie nadaje.
  • 1099 / 21 / 0

czyli nie jest podobny...
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata