Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
Jeśli zarzuciłem sobie tej mefokoksoamfy 0.4g z 0.5g w ciągu ostatnich 17h i jeszcze mnie trzyma trochę to walnąć tą setkę jeszcze czy na następny dzień na odmułe zarzucić?
Prawdziwy "clearhead" stim. Po dziambie wzrasta skupienie, zmysły działają mocniej. Można się wkręcić w robienie rzeczy. Ale jak dla mnie na party drug się nie nadaje.
26euro za gram jakiegos chloro-shitu?
wolalbym juz kupic 2g czystego wlada za to niz jakies chlorki xD
a gdybym byl sebixem co nie umie skolowac wlada to alfa wydaje się już lepszym rozwiązaniem
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
25 lipca 2020wiktororban01 pisze: Ale po to sie robi tropany zeny byly podobne do koki a nie byly jak najmovniejsze.. Jak tos chce jak najmocniej i najdluzek to sa duzo tansze i proste w produkcji substancje...
Niby fenidaty też wkręcają w podobny stan (minus efekty serotoninowe), ale efekty przeciągnięcia znacznej ilości tej rodziny substancji są ciężkie – fenidat nie rozkłada się dostatecznie szybko, kumuluje w organizmie i potem bolą nerki. Wiem z doświadczenia.
A dla ludzi, którzy faktycznie potrzebują nakurwiać 24h to są takie rzeczy jak 2-DPMP, małe ilości DOxów (np. DOC) albo owe fenidaty właśnie. Dla bardziej intelektualnych przedsięwzięć wystarczą nootropy+kawa, a bez snu i tak doktoratu nie napiszesz.
Tropany są na bardzo słabej pozycji na rynku RC, bo synteza trudna a zapotrzebowania nie ma: ziomki przyzwyczaiły się do kryształów, intelektualiści do nootropów, a celebryci mają dobry dostęp do czarnego rynku. Tak więc grono zainteresowanych takim wynalzkiem zawęża się do ludzi takich jak ja: entuzjastów-odkrywców, którzy zeżrą coś tylko po to, by dodać na i tak już ekstensywną listę "CV".
Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotyki-cbsp-30062025-768x376.jpg)
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.