Przpis na ruską bezkatoninówkę z PST

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 269 Strona 26 z 27
Rejestracja: 2009
  • 1454 / 97 / 0


Wyjaśnij o co chodzi z mocą i na co trzeba uważać. Sprecyzuj pytanie, bo nie ogarniam.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0


Chodziło mu o to jak silnie to działa.Chciałem się zapytać czy w takiej syntezie zamiast 6-mam można zrobić herę?

Chcę zrobić według przepisu ale bez acetylacji
Ostatnio zmieniony 14 maja 2016 przez overandout, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Scalilem / overandout Przestan pisac posta pod postem!!!!

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Co na temat użycia narkotyków mówią ścieki?

Próbki z Halifax, Montrealu, Toronto, Edmonton i Vancouver zostały przetestowane pod kątem śladów konopi indyjskich, metamfetaminy i kokainy, a wyniki pokazują różnice w zależności od miasta i pory roku.
Rejestracja: 2009
  • 1454 / 97 / 0


^^^Zauważ, że przy dodaniu bezwodnika zachodzą dwie reakcje: acetylacja i tworzenie się rozpuszczalnej soli heroiny w wodzie, octanu, dlatego bezwodnika dodaje się więcej, niż wynikałoby to z samego procesu acetylacji. Można, oczywiście, odparować aceton do sucha, tak by pozostały na dnie suche wolne alkaloidy, głównie morfina, tylko aby to rozpuścić, potrzebujesz lekko zakwaszonej wody, np kwaskiem cytrynowym. Czyli musisz suchą pozostałosć zalać wodą i podczas podgrzewania dodawac po ziarenku kwasku, aż praktycznie wszystko się rozpuści. Oczywiście pozostaną nieropuszczalne brudy, tak, że z kwaskiem nie należy przesadzać, max. kilkanaście ziarenek.
Z drugiej strony pieprzenie się z tym i nie uzyskanie hery, dla mnie jakoś nie ma sensu.
Rejestracja: 2014
  • 44 / 1 / 0


Czy "rozcieńczalnik acetonowy" (skład aceton, octan etylu) nadaje sie do tej roboty zakładając, że robie bez acetylacji?
Rejestracja: 2016
  • 492 / 53 / 0


Mam pytanie dotyczące acetylacji, czy dodatek octanu sodu wpłynie na produkt końcowy? i jeszcze jedno czy zamiast acetonu mogę robić na toluenie,koncowke odparować i zalać bezetem z dodatkiem octanu sodu,czy acetylowac od razu w toluenie,a może dodać acetonu?
Rejestracja: 2016
  • 169 / 16 / 0


Trzymajcie się przepisu i przestańcie kombinować.Wszystko w tym wątku jest dokładnie opisane.Problem zapewne stanowi zdobycie cz.acetonu,ale dla chętnego nic trudnego.Ilość do jednego litra jest do kupienia bez żadnych kwitów.
Dodam tylko,że kiedyś robiono odpały na acetonie technicznym,kupowanym min. w sklepach z farbami.Podczas końcówki smród był z tego niemiłosierny.Waliło smarami,olejami,a przy końcu dymiło jakby kto parafinę nad świeczką topił.Z powodu użycia takich acetonów,nie odnotowywano masowych zatruć przed którymi ostrzega autor omawianej metody.
Nikogo nie namawiam,a wręcz przestrzegam przed stosowania takich acetonów,bo robota na takich sklepowych syfach wymaga praktyki.
Rejestracja: 2009
  • 496 / 5 / 0


No raz robilem z takiego acetonu tzw. technicznego i zakonczylo sie na szczescie tylko niemilosiernym pirogenem...
Rejestracja: 2016
  • 169 / 16 / 0


Praktyka uczy min.tego,że robienie na zanieczyszczonych rozpuszczalnikach małych ilości towarku, często kończy się przytruciami.
Zazwyczaj nie są to regularne "pirogenowe telepawki",ale ból nóg,głowy i lekkie dreszcze dają znać o sobie.
Rejestracja: 2016
  • 492 / 53 / 0


W końcu acetylowałem w acetonie z dodatkiem octanu sodu i bezwodnikiem,odparowałem do uzyskania brązowej glazurki,zalałem wodą podgrzalem i przeciągnąłem przez filtr do pompki,woda wogóle się nie zabarwiła i była bez smaku,za to osad który został był bardzi gorzki.Czy to możliwe że ten osad to wolna zasada?czy coś zepsułem po drodze?
Rejestracja: 2016
  • 169 / 16 / 0


Skoro Kolega wykazuje ogromny zapał i nie mniejszą determinację , proponuję,aby Kolega zapoznał się z wątkiem -"Przerabianie PST do podania IV. Ekstrakcja acetonem cz/czda"Przeczytał go uważnie,dokładnie przeanalizował i zanim zacznie się Kolega parać po raz kolejny opisanym eksperymentem, niechaj Kolega wpierw weźmie i wypierdoli w pizdu ten nieszczęsny octan sodu.Tak profilaktycznie.Żeby Kolegę nie kusiło.
Posty: 269 Strona 26 z 27
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości