Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 14 z 14
  • 1 / / 0
Hej. Jestem z woj. śląskiego. Planuje wieksze zbiory w tym sezonie. rzucicie jakimiś miejscówkami dobrymi?
  • 920 / 158 / 0
@BatooTatto

Nie rób se jaj. 1 post większe zbiory w tym sezonie. Co zbierasz ? Zbieraczy?
Jak myślisz o większych zbiorach to wytęż mózgownicę.
  • 8 / 1 / 0
Hejas
Zna ktoś miejscówki koło Bełchatowa?
Dużo kilometrów już narobiłem i ani sztuki. Korzystam z Mapki ale efekty marne. Chyba za sucho, po deszczach poszukam jeszcze.
Dajcie znać czy wogóle warto spacerować wokół bełchatowskiej Dziury ?
  • 1 / / 0
11 października 2012fil3t pisze:
Śląskie Katowice

500szt 3 godziny 2 osoby.
Można prosić o przybliżoną lokalizację, mieszkam obok kato a pierwszy raz będę się wybierać na poszukiwania a nie mam pomysłu gdzie zacząć szukać, z góry pozdrawiam😁

cytowany użytkownik był ostatnio aktywny w 2012 roku, ale może ktoś inny doradzi - łysy
  • 10 / / 0
Hej, czy robił ktoś kiedyś łysiczkobranie w warmińsko-mazurskim? Nie proszę o miejscówki tylko o informację czy w ogóle tu występują;) dzięki za odp
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 14 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!