Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 14 z 14
  • 1 / / 0
Hej. Jestem z woj. śląskiego. Planuje wieksze zbiory w tym sezonie. rzucicie jakimiś miejscówkami dobrymi?
  • 920 / 158 / 0
@BatooTatto

Nie rób se jaj. 1 post większe zbiory w tym sezonie. Co zbierasz ? Zbieraczy?
Jak myślisz o większych zbiorach to wytęż mózgownicę.
  • 8 / 1 / 0
Hejas
Zna ktoś miejscówki koło Bełchatowa?
Dużo kilometrów już narobiłem i ani sztuki. Korzystam z Mapki ale efekty marne. Chyba za sucho, po deszczach poszukam jeszcze.
Dajcie znać czy wogóle warto spacerować wokół bełchatowskiej Dziury ?
  • 1 / / 0
11 października 2012fil3t pisze:
Śląskie Katowice

500szt 3 godziny 2 osoby.
Można prosić o przybliżoną lokalizację, mieszkam obok kato a pierwszy raz będę się wybierać na poszukiwania a nie mam pomysłu gdzie zacząć szukać, z góry pozdrawiam😁

cytowany użytkownik był ostatnio aktywny w 2012 roku, ale może ktoś inny doradzi - łysy
  • 10 / / 0
Hej, czy robił ktoś kiedyś łysiczkobranie w warmińsko-mazurskim? Nie proszę o miejscówki tylko o informację czy w ogóle tu występują;) dzięki za odp
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 14 z 14
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!