Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 8 z 14
  • 15 / 1 / 0
slask okolo 70-80
  • 5 / / 0
SW lubuskiego - dozbierane 80 szt (czyli już ponad 100). Zazdroszcze Wam miejscówek, ja od lat nie mogę znaleźc perfekcyjnego pola, ale i tak nie narzekam :) / poza tym ostatnio był u nas przymrozek przy glebie!
  • 12 / / 0
Wschodnie mazowsze ok 200 szt.
  • 77 / 1 / 0
Pomorskie, 79 sztuk we dwie osoby w pół godzinki. :cheesy:
  • 857 / 2 / 0
Dolnyslask, 54 jedna osoba w 1h.
Uwaga! Użytkownik Raoull nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 136 / 5 / 0
Stan na 1-10 października 2012 (wyselekcjonowane z różnych wątków na forum.

[ external image ]

+ mapa wysypów tych jadalnych (która prawdopodobnie jest zbliżona jeśli chodzi o występowanie łysiczek).

[ external image ]
Ostatnio zmieniony 10 października 2012 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawka formatowania
  • 1107 / 51 / 0
Świętokrzyskie. Wysyp całkiem zacny porównując do poprzedniego sezonu. Nadal jednak na spotach nie jest tak mokro jak być powinno to też grzyby rosną tylko w cieniu drzew. Wysypują jednak tam bardzo urodzajnie ;)

Byłem ostatnio razem z kolegą. Uzbieraliśmy łącznie prawie 500 łysic. Czasu nie sprawdzałem, ale więcej jak 1,5h nam to nie zajęło.
Chuj na kaczych łapach
  • 1392 / 8 / 0
Kecaj, z czyich postów złożyłeś sumę dla Małopolski? Między 1 a 10 października zaraportowałem, nawet w tym temacie, zbiór 1800 sztuk, więc coś się nie zgadza. ;-) Dodam od razu zbiór kumpla z tej samej okolicy, czyli razem zgłaszam 1960 dla małopolskiego.

E: Gwoli ścisłości, tu raportowałem 1500 7. października, 1800 w Łysiczkowych łowach. Aktualna jest pierwsza część postu. Coby zamieszania nie robić.
Ostatnio zmieniony 11 października 2012 przez dsn, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 13 / / 0
To ja dodam coś do zachodniopomorskiego: 86 sztuk od początku sezonu, ale mało chodzę, to i mało zbieram.
Uwaga! Użytkownik hljomalind nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Śląskie Katowice

500szt 3 godziny 2 osoby.
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 8 z 14
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!