Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 2 z 4
  • 8 / 9 / 0
Hehe ani mniej ani więcej,tam to już pomału dzika północ się zaczyna,mieszkałem jeszcze wyżej i nie polecam 😎 Norwegia bardziej długa niż szersza jest więc środkowa jest bardziej w centralnej części południowej heheh tak bym to ujął, okolice Hemsedal
  • 53 / 30 / 0
Powiem wam panowie że jak ma padać teraz to za tydz czy 1,5tydz można zrobić kontrolne przejście, w moich rejonach od 20 tego września coś się zaczynało ruszać, póki co ma lać.
  • 4 / 1 / 0
Jeszcze za wcześnie , łódzkie
  • 10 / / 0
Ostatnio od 3 dni u mnie pada. Ile dni czekać żeby wyrosły? Czy już atakować łąki?
  • 903 / 75 / 0
Może niech przestanie padać, chyba, że podczas deszczu lubisz przeczesywać trawy...
  • 2840 / 1567 / 34
We wtorek i środę ma być około 25 stopni plus wilgotność w lesie będzie wysoka wtedy można iść.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power auuu hahahahahha lalalala
  • 1 / / 0
W mazowieckim ktoś coś widział?
  • 8 / 9 / 0
13 września 2024mikato74 pisze:
Ostatnio od 3 dni u mnie pada. Ile dni czekać żeby wyrosły? Czy już atakować łąki?
Dobry opad,mroźne nocki,plus w ciągu dnia. Wtedy masz gwarancje
  • 903 / 75 / 0
Do lasu po łyse to chyba nie?
Z ciekawości pytam, nie kręcę afery:P
  • 2840 / 229 / 0
Na łysice to chyba jeszcze za wcześnie, tak pod koniec września jest wysyp, najwięcej w październiku, jak nie ma przymrozków to nawet do końca listopada można zbierać (ale to już końcówka jest).
(...) jak Artylerii braknie amunicji albo zasilania to mnie szlag trafi.
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 2 z 4
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!