Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 2 z 4
  • 8 / 9 / 0
Hehe ani mniej ani więcej,tam to już pomału dzika północ się zaczyna,mieszkałem jeszcze wyżej i nie polecam 😎 Norwegia bardziej długa niż szersza jest więc środkowa jest bardziej w centralnej części południowej heheh tak bym to ujął, okolice Hemsedal
  • 53 / 30 / 0
Powiem wam panowie że jak ma padać teraz to za tydz czy 1,5tydz można zrobić kontrolne przejście, w moich rejonach od 20 tego września coś się zaczynało ruszać, póki co ma lać.
  • 4 / 1 / 0
Jeszcze za wcześnie , łódzkie
  • 10 / / 0
Ostatnio od 3 dni u mnie pada. Ile dni czekać żeby wyrosły? Czy już atakować łąki?
  • 903 / 75 / 0
Może niech przestanie padać, chyba, że podczas deszczu lubisz przeczesywać trawy...
  • 2840 / 1566 / 34
We wtorek i środę ma być około 25 stopni plus wilgotność w lesie będzie wysoka wtedy można iść.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power auuu hahahahahha lalalala
  • 1 / / 0
W mazowieckim ktoś coś widział?
  • 8 / 9 / 0
13 września 2024mikato74 pisze:
Ostatnio od 3 dni u mnie pada. Ile dni czekać żeby wyrosły? Czy już atakować łąki?
Dobry opad,mroźne nocki,plus w ciągu dnia. Wtedy masz gwarancje
  • 903 / 75 / 0
Do lasu po łyse to chyba nie?
Z ciekawości pytam, nie kręcę afery:P
  • 2839 / 229 / 0
Na łysice to chyba jeszcze za wcześnie, tak pod koniec września jest wysyp, najwięcej w październiku, jak nie ma przymrozków to nawet do końca listopada można zbierać (ale to już końcówka jest).
(...) jak Artylerii braknie amunicji albo zasilania to mnie szlag trafi.
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 2 z 4
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!