Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 9 z 9
  • 93 / 10 / 0
08 czerwca 2023ledzeppelin2 pisze:
08 kwietnia 2023JovanKutasic pisze:
Dziwne sprawa z tym łysieniem po Soplówce. Wskazywałoby to,że podbija DHT, które odpowiada za łysienie androgenowe u mężczyzn.
Być może to prawda,a może nie ma nic wspólnego z Lionem,tylko czymś innym.
U mnie Lion z kolei świetnie naprawiał pamięć i dawał mega koncentrację.
Cholera wystraszył mnie pan z tym linieniem,bo ja łykam finasteryd na obniżenie poziomu DHT, więc nie chce sobie samobója strzelić.
Czekam na wypowiedzi ekspertów.
Z Finasterydem uważaj.
Nawet w tak malutkiej dawce jaka się stosuje w terapi powoduje problemy z erekcja . Gdzieś czytałem o tym, że nawet jakiś pozew złożono o odszkodowanie


https://www.duckduckgo.com/amp/s/amp.dw ... a-48852587


Długotrwałe skutki uboczne

W kilku pracach badawczych wskazywano na fakt, że finasteryd może prowadzić do impotencji. W jednej z publikacji z roku 2017 zaznaczono, że objawy mogą utrzymywać się przez kilka lat, nawet jeżeli lek został już odstawiony.

U mężczyzn poniżej 42. roku życia, którzy przyjmowali finasteryd dłużej niż 205 dni, występowało prawie pięciokrotnie wyższe ryzyko, że przez dłuższy czas będą mieli zaburzenia erekcji niż u mężczyzn, którzy przyjmowali ten środek przez krótszy czas.

W roku 2018 Federalny Instytut Kontroli Leków i Produktów Medycznych w specjalnym biuletynie ostrzegał, że zaburzenia seksualne mogą utrzymywać się także po odstawieniu leku i to nawet dłużej niż przez 10 lat. Pacjenci, którzy stosowali finasteryd informowali lekarzy o zmienności nastrojów, depresjach czy nawet myślach samobójczych.

Z tego względu krytycy domagający się wycofania tych preparatów z rynku, a specjaliści możliwe efekty uboczne jego stosowania nazwali „zespołem post-finasterydalnym”.

Zakola to nie jest jeszcze koniec świata wobec takich ubokow .
. W Pl tez ludzie się sadza.Jest masa wątków na forach męskich gdzie ludzie nieodwracalnie sb zaszkodzili finasterydem jeżeli chodzi o erekcje i tak naprawdę nie w każdym przypadku da się dojść dlaczego.Ciekawe sprawa
  • 3 / / 0
Hej, jak spożywacie soplówkę? Rozumiem, że najlepsze efekty ma z kawą, jednak ja jestem podatny na kofeinę, zatem piję jedną dziennie. Mam ekstrakt, więc będzie leciało 5g do kawy jakoś ok 10, a następnie zatem 2 dawki z wodą. W jakich godzinach spożywacie? Czy dobrym rozwiązaniem będzie 10:00, 14:00, 18:00?
  • 72 / 7 / 0
@Vins3nt
To sa ogromne dawki.
x2-3/dzien po 500-1000 mg powinno wystarczyc.
Podobno 3 mniejsze dawki w ciagu dnia dzialaja lepiej niz 1 duza.
  • 3 / / 0
Faktycznie - chodziło mi naturalnie o 500mg 3 razy dziennie (chyba że lepiej 2 razy po 1000?). W każdym razie - o której ostatnią dawkę wziąć (aby spokojnie zasnąć) / w jakich odstępach czasu bierzecie?
  • 199 / 41 / 0
@245trioxin soplowka w moim przypadku powodowała stany depresyjne, anhesonie i derrealizacjez lepiej uważać z tym grzybkiem, na reddicie jest mnóstwo innych podobnych głosów, sorry za offtop ale uważam że to ważne.

https://www.reddit.com/r/Nootropics/s/2L57NfjI0s

https://www.reddit.com/r/LionsManeRecovery/s/2yBHTBRycx

przeniesiono - łysy
  • 1 / / 0
Ja stosowałem ten grzyb na lepszą pamięć i ogólnie by lepiej kojarzyć fakty. Muszę przyznać że fajnie działa.
  • 113 / 28 / 0
Hej, mam pytanie odnośnie soplówki w kapsułce 500mg.

Mam ciężki czas jeśli chodzi o „ogarnianie normalnego życia”. Czytałam o tym świetne opinie, wyglada jakby suplementacja soplówki była odpowiedzią na moje aktualne trudności.

Tylko jak zawsze, pytanie o dawkę. wiadomo pisze 1 tab dziennie, ale tak piszą zawsze, wiadomka. Nie bardzo mogę sobie pozwolić na duże eksperymenty, wiec chciałabym się dowiedzieć jaka jest taka spoko dawka, żeby mieć więcej energii, skupienia, lepsze samopoczucie itp. Kawa na mnie nie działa, yerby nie chce mi się przygotowywać, chciałabym wziąć po prostu rano tabsa i tyle.

No i jak to się ma do leków? Biorę pregabe (malutko bo 2x 50mg, ale jednak) i wenlafaksyne 150mg. Bardzo chciałabym uniknąć zwiększania dawek leków w celu poprawy funkcjonowania🙏🏻, bo ładnie się wyczyściłam przez ostatni rok.

wycięto źródło - łysy
narkomanka, lekomanka, artystka, istota duchowa
  • 72 / 7 / 0
@sisi88
Docelowo możesz spróbować 3x500 mg rozłożone równo w ciągu dnia. 1.5g / dzień to nie jest dużo jak coś. 1-1.5g to przeciętna dawka.

Cykle 2-3 tyg. ON i 2 tyg. OFF.
(u niektórych występuje lekka zamuła/spadek libido po dłuższym stosowaniu, więc bezpieczniej brać w cyklach)

Zacznij od 1 kaps. 500 mg rano i co tydzień dorzucaj kolejnego kapsa, jeśli wszystko git.
  • 8 / 9 / 0
Osobiście od ponad 3 miesiecy z rana biorę Lionsa,Cordyceps plus mix Maca żółta+czerwona. Ogólnie jasność umysłu na +, energia na + oraz libido na + . Grzyby biorę w tabletkach,Maci mam w proszku ,ładnie się rozpuszcza i wszystko ładnie razem wchodzi. Jak dla mnie bardzo dobre połączenie 🐲
Ostatnio zmieniony 10 września 2024 przez LordDragon, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 9 z 9
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!