Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 81 • Strona 9 z 9
  • 93 / 9 / 0
08 czerwca 2023ledzeppelin2 pisze:
08 kwietnia 2023JovanKutasic pisze:
Dziwne sprawa z tym łysieniem po Soplówce. Wskazywałoby to,że podbija DHT, które odpowiada za łysienie androgenowe u mężczyzn.
Być może to prawda,a może nie ma nic wspólnego z Lionem,tylko czymś innym.
U mnie Lion z kolei świetnie naprawiał pamięć i dawał mega koncentrację.
Cholera wystraszył mnie pan z tym linieniem,bo ja łykam finasteryd na obniżenie poziomu DHT, więc nie chce sobie samobója strzelić.
Czekam na wypowiedzi ekspertów.
Z Finasterydem uważaj.
Nawet w tak malutkiej dawce jaka się stosuje w terapi powoduje problemy z erekcja . Gdzieś czytałem o tym, że nawet jakiś pozew złożono o odszkodowanie


https://www.duckduckgo.com/amp/s/amp.dw ... a-48852587


Długotrwałe skutki uboczne

W kilku pracach badawczych wskazywano na fakt, że finasteryd może prowadzić do impotencji. W jednej z publikacji z roku 2017 zaznaczono, że objawy mogą utrzymywać się przez kilka lat, nawet jeżeli lek został już odstawiony.

U mężczyzn poniżej 42. roku życia, którzy przyjmowali finasteryd dłużej niż 205 dni, występowało prawie pięciokrotnie wyższe ryzyko, że przez dłuższy czas będą mieli zaburzenia erekcji niż u mężczyzn, którzy przyjmowali ten środek przez krótszy czas.

W roku 2018 Federalny Instytut Kontroli Leków i Produktów Medycznych w specjalnym biuletynie ostrzegał, że zaburzenia seksualne mogą utrzymywać się także po odstawieniu leku i to nawet dłużej niż przez 10 lat. Pacjenci, którzy stosowali finasteryd informowali lekarzy o zmienności nastrojów, depresjach czy nawet myślach samobójczych.

Z tego względu krytycy domagający się wycofania tych preparatów z rynku, a specjaliści możliwe efekty uboczne jego stosowania nazwali „zespołem post-finasterydalnym”.

Zakola to nie jest jeszcze koniec świata wobec takich ubokow .
. W Pl tez ludzie się sadza.Jest masa wątków na forach męskich gdzie ludzie nieodwracalnie sb zaszkodzili finasterydem jeżeli chodzi o erekcje i tak naprawdę nie w każdym przypadku da się dojść dlaczego.Ciekawe sprawa
ODPOWIEDZ
Posty: 81 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.