Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1922 • Strona 187 z 193
  • 5711 / 1156 / 43
Kiedyś wszystkich nas będą opisywać w tym wątku.
Smutne.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2394 / 647 / 0
Taaa, ja już mam "sekundantów" wyznaczonych co by dali tu znać jak się zawinę xD xD xD
  • 4895 / 844 / 0
21 lipca 2024london5 pisze:
Kiedyś wszystkich nas będą opisywać w tym wątku.
Smutne.
Przynajmniej coś po sobie zostawimy %-D posty na forum dla ćpunów xd
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5711 / 1156 / 43
Nawet upoważniłem siostrę do logowania się z mojego konta.

Lepiej zostawić posty, niż puste butelki i zużyte strzykawki.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3331 / 537 / 1
Wiecie co jest smutne? Prawdopodobnie połowie śmierci z tego tematu można było zapobiec.

Że "gdyby walili ostrożniej "albo "gdyby testowali nowy sort towaru", albo "gdyby nie mieszali" albo "gdyby posłuchał dziewczyny i został w domu"...

Przykłady można mnożyć.

I ja straciłem przyjaciela w 2012.


Słuchajcie, gdybyśmy nigdy nie poznali tego forum, mielibyśmy na pewno mniej podłoża żeby się na nim śmiertelnie potknąć o zdradziecki korzeń wystający ze śmierdzącej, bagiennej i torfowej gleby.
Jednocześnie – gdybyśmy nie poznali tego forum, nie wiedzielibyśmy jak reagować w przypadku przedawkowania przez znajomego tego czy tego. Dzięki temu że jednak czytamy ,wiemy, że jeżeli kolega bierze antydepresanty to Nie może zażywać ekstazy itd

Komu życie, komu śmierć...

W3ired miała taką kostuszą wróżkę w avatarze?
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 4068 / 658 / 2117
@Retrowirus forum nigdy nie było bezpośrednią przyczyną ani magicznym sposobem na zapobieganie śmierci. Każdy z nas podejmuje własne decyzje i ponosi za nie odpowiedzialność. Z pewnością można by uniknąć wielu zgonów, jak sugerujesz, ale warto spojrzeć na to z innej perspektywy: ile osób dzięki informacjom na naszym portalu udało się uratować?

Lepsze jest podejście optymistyczne niżeli pesymistyczne. Budowanie ochronnej powłoki na wzór tarczy wydaje się znacznie bardziej efektywne niż tłumienie emocji typu "mogłem/am pomóc, ale nie wiedziałem/am jak".

To tylko przykład. Kluczowe jest, że każdy jest odpowiedzialny za swoje decyzje. Dlatego skupiam się na tym, ile osób udało się dzięki wiedzy z tego forum uratować przed przedawkowaniem, niebezpiecznymi mieszankami, a nie ile straciliśmy. Lepiej brzmi, udało się wyciągnąć 5000 osób, a 300 zmarło.. niżeli - zmarło 300 person, prawda?
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 4726 / 777 / 0
Scr dla przykladu .
Wiedze mial .
Wiedzil ze stimy plus dyso to tanczenie ba krawedzi.
Czasami w cpaniu jak w zyciu . Podejmujesz ryzyko dla efektu .
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 2394 / 647 / 0
25 lipca 2024serotoninowy pisze:
21 lipca 2024london5 pisze:
Kiedyś wszystkich nas będą opisywać w tym wątku.
Smutne.
Przynajmniej coś po sobie zostawimy %-D posty na forum dla ćpunów xd

Zajebiste Dziedzictwo nie ma co !!! xD xD xD
  • 3002 / 508 / 0
26 lipca 2024Retrowirus pisze:
W3ired miała taką kostuszą wróżkę w avatarze?
Pomyliłeś z aired. Ona żyje i pewnie ma się dobrze.

A co do deda w3ird po kodeinę to bardzo ogromny pech, nie dość że bieda opio to jeszcze drogie zmieszane z środkami niszczącymi układ pokarmowy. Niedrogi dostęp do czystej morfiny dłużej by utrzymała ja przy życiu jakkolwiek kontrowersyjnie to brzmi. Ale długość życia i tak długa by nie była. Chociaż przykładowo taki Michael dzekson potrafił i z 20 lat nakurwiac dobre apteczny towar. W ciągu ostatnich swoich dni przed trasa koncertowa próbował odstawić żeby trochę lepiej pozapierdalac na próbach i najpewniej właśnie to go wykończyło jak sobie chciał grzmotnac w kable tyle co zawsze.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 2394 / 647 / 0
Chciałem poinformować że wczoraj o 9:00tej rano odeszła od nas Ania @ Ratnehap bylem z Ania swego czasu bardzo blisko. Prosiła mnie kiedyś pół żartem poł serio zebym konieczine ją wspomniał na hyperrealu jak jej się nie uda z życiem z życiem. ..... co teraz z wielką przykrością czynie.
Najprawdopodobniej nastąpiło przedawkowanie morfiny i psychotropów
ODPOWIEDZ
Posty: 1922 • Strona 187 z 193
Newsy
[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).

[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.