Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4080 • Strona 407 z 408
  • 79 / 26 / 0
A czego sie spodziewac po mediach, poza robieniem sensacji - z bylo nie bylo ludzkiej tragedii - i pierdolenia glupot. Zaistniala sytuacja powinna sie stac przyczynkiem do dyskusji o przyczynach dla których ludzie po silne opio siegaja i patologiach w polskim podejściu do pomocy uzaleznionym, ale to sie przecież nie będzie dobrze sprzedawac. Rykoszetem przy okazji dostana pacjenci, bo w ramach "pochylenia się nad problemem" decydenci z MZ conajwyzej utrudnia jeszcze bardziej legalny dostęp do opio. Nosz kurwa ich mac, ta glupota i krótkowzroczność sa przerazajace.
  • 3455 / 549 / 2
I bardzo dobrze niech ograniczają dostęp do opiatów i leków opioidowych teraz już nie ma także wchodzisz sobie do apteki i prosisz tramal tylko babka cię pyta o receptę to samo jest u lekarza u doktorka nie ma teraz także sobie wchodzisz do doktorka i prosisz na bóle jakiś morfinowy lek i on ci od razu wypisuje bez problemu teraz lekarze się boją i są bardzo dobrze sprawdzani pod każdą receptą muszą być odpowiednie opisy i numerki i cyferki i są dogłębnie analizowani i kontrolowani bardzo dobrze niech będzie mniej opiwraków!
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 26 / 0
Ale od tego nie będzie mniej opiowrakow. Będzie wiecej, mniej będzie tych jeszcze w miarę dobrze funkcjonujacych w społeczeństwie. Naprawdę trzeba to tutaj tłumaczyć?
  • 1 / / 0
Witam!
A ja wlasnie sie zastanawiam skad moglbym dostac te plastry...
Czy tylko zostaja ewentualne "receptomaty"?
Moze sa jeszcze jakies ciekawe sposoby wejscia w posiadanie?
wycięto

Ostatnie zdanie zabrzmiało odrobinę jak próba handlu ~ Atro
  • 51 / 4 / 0
@Mefistofeles1945 ograniczenie dostępu to jest głupota. Większość opioidów jest na receptę i na nią będzie. Przypisywanie tramadolu przez lekarzy to nie jest jakieś wielkie odkrycie.

@freezin9moon dokładnie.
  • 11 / 4 / 0
09 marca 2020badzingla pisze:
fentanyl nadaje się moim zdaniem co najwyżej do przeplatania nim morfiny, ew. heroiny, sam w sobie jest świetny i idealny aż za bardzo. Pasuje chyba tylko dla ciężko chorych ludzi, którym lekarz będzie to przepisywał do końca życia, inaczej wejście na fenta i bycie na nim to pakt z diabłem i skończy się piekłem na ziemi. Pamiętam, jak sobie kiedyś upolowałam kilka plasterków fenta, chyba Matri to były i troszkę Duro. Pewnego dnia tak popatrzyłam na te plastry, zastanowiłam się i mówię sobie; to nie starczy nawet na miesiąc. Trzeba wydłużyć czasookresy między dawkami. No nic, spróbuję, może mi się uda...
Obudziłam się w środku nocy z białą gorączką, skręt się już zaczynał, mocny jak skurwysyn. Nie wytrzymałam chyba nawet godziny, chociaż mi akurat wtedy zależało.
Albo po dwóch paczkach Actavisów, jak wróciłam na morfinę i chciałam się ugrzać, to 200mg poszło 8 razy w ciągu 2 godzin i wcale nie było jakoś zajebiście. Nieuzależnionego człowieka taka dawka zabiłaby już kilkukrotnie.
fent jest dla jakichś nadludzi... Robienie sobie ciągów na nim to już nawet nie igranie z ogniem, tylko wskoczenie w ogień. Ale co ja bym teraz dała za takich Activisów paczuszkę, to ehh, szkoda gadać.


Jestem na ciągu od fenta 3ci rok.
Czy ktoś ma jakieś sugestie na wyjście z tego?
Czasami udawało mi się zejść na Sevredol 80mg…
Mam klony, siedalud. M…calm forte jakoś tak, hydroksyzyne, rolki i biofenac jak narazie z obstawy lekowej.. planuję zrobić to gdzieś w ciepłych krajach.
Przyjmę każdą sugestię, radę, chcę być w końcu wolna… skręta przeżyłam tylko raz (nie licząc początków w formie czasookresów między dawkami) kiedy wzięłam w drodze z wakacji w samolocie kiedy odwołali nam lot i tylko to mi zostało bupre w niewiedzy co się stanie później.
Gdybym była w stanie odebrać sobie wtedy życie- zrobiłabym to bez żadnego zawahania.
  • 3145 / 348 / 0
Najszybciej i najpewniej to iść na detox szpitalny. Jeśli ta opcja odpada to przejście na morfinę i redukcja dawek. Po tak długim ciągu musisz się liczyc z tym, że cokolwiek nie zrobisz to całkowicie bezboleśnie raczej nie będzie.
  • 1037 / 240 / 0
Ha całkowicie bez boleśnie to lekko powiedziane...
Po takim czasie na fencie przygotowywał bym się na najgorsze na prawdę kurewski skręt i ogromne problemy z powrotem do życia o ile nie zaczniesz od nowa bo wiadomo jak to uzależnia... z benzo lepiej odpuść całkowicie bo to tylko wydłuży powrót do "normalności" o ile kiedykolwiek ci się to uda.
Sory za takie podejście ale taka jest rzeczywistość zobaczy ile udaje się z tego wyjść z reguły są to pojedyncze jednostki i ja też nie jestem puszystym kotkiem, żeby pisać jakoś to będzie, ale tak jak wyżej detox tylko w szpitalu...
Powodzenia wyrwij się z tego ścierwa !
  • 4020 / 655 / 2117
@Wixeeen

Hej,

Trzy lata na fentanylu to sporo, ale wyjście z tego jest możliwe. Najważniejsze to skontaktować się z lekarzem lub terapeutą, którzy specjalizują się w uzależnieniach. Profesjonalna pomoc jest kluczowa. Detoks najlepiej przeprowadzić pod nadzorem medycznym w ośrodku, bo zabawy solo mogą być ciężkie i niebezpieczne. Stąd zgodziłbym się z przedmówcami, że jeżeli podchodzisz do tego poważnie, to detoks szpitalny byłby strzałem w dziesiątkę.

Terapia, zarówno indywidualna, jak i grupowa, pomoże Ci zrozumieć, skąd wzięło się uzależnienie i jak sobie z nim radzić. Otaczaj się ludźmi, którzy Cię wspierają, zamiast ciągnąć w dół – grupy wsparcia, takie jak Anonimowi Narkomani, mogą być świetnym miejscem, żeby poznać osoby w podobnej sytuacji. Warto też zadbać o zdrowy styl życia: (ćwiczenia, zdrowa dieta, medytacja) – to wszystko może pomóc odbudować równowagę. Są też leki, takie jak buprenorfina czy metadon, które mogą pomóc zmniejszyć głód narkotykowy i stabilizować stan psychiczny.

Pamiętaj, każdy przypadek jest inny, ale ważne, żeby nie poddawać się i szukać pomocy. Trzymam kciuki za Ciebie! Dawaj znać ewentualnie, jak Ci będzie szło i czy coś w tym kierunku "pchasz dalej". Będę motywował na bieżąco!
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 317 / 11 / 0
Najlepsze są te twierdzenia 100%.Ze ci nagrani w Poznaniu to po fencie...Ja po 20 latach stażu mógł bym wymienić tutaj z ....Dużo.... Mixów i to akurat na Poznań bardziej prawdopodobne....Z brzegu MST(Acetylowane, albo i nie) + mocne benzo np. Dormicum....Ukraińcy mogli przywieźć ze sobą, proste przepisy na "Deze" wiem co mówię ...Bo u nich nie jest dostępna cała tablica Mendelejewa od ręki jodyna,czerwony fosfor czy chociażby kodeina(Jako głowny skladnik) i to przy "COLD WATER EXTRACTION" z Antka lub Talvosilenu, można powiedzieć że w 90-95% czysta... Podobny efekt wywołuje też połączenie barbitury/benzo z metadonem na który masowo teraz chodzą.(50%+ programu to Gruzini/Ukraińcy) I podają dawki 200mg/Dz. I większe.Kazdy kto siedzi w piekle opio potwierdzi że nie można stwierdzić po 10 sekundowym filmiku że to rent....Z reszta mamy tysiące innych arcy mocnych RC opio.....I teksty "PIERWSZE OFIARY fentanylu W POLSCE" A tu człowiek, skąpą łezkę uroni, bo już 10 lat mineło? Jak odszedł OXAN(Tak tak.... Tak samo jak Kurt K. ,Elvis i inni zyje) Zdrówka wszystkim życzę. Uważajcie na siebie mordy.Z fartem dla kumatych❤️😉

P s. Sory za ortografię i stylistykę, pisane z kalkulatora.
ODPOWIEDZ
Posty: 4080 • Strona 407 z 408
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.

[img]
CBŚP zlikwidowało laboratorium metamfetaminy - zabezpieczono 120 litrów narkotyku

Policjanci CBŚP zlikwidowali w woj. podlaskim laboratorium metamfetaminy. Na terenie jednej z posesji położonej na obrzeżach małej miejscowości powiatu bielskiego ujawniono blisko 120 litrów płynnego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość przekracza 7 milionów złotych. Do sprawy policjanci zatrzymali 4 osoby.

[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.